CONCACAF> Campionatul U20 2018 SUA> Grupa A | Campionatul U20 2018 SUA> Grupa A' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
20:00 | Sf. Vincent / Grenadine | - | Insulele Virgine | 3: 0 | |
20:00 | Surinam | - | Puerto Rico | 1: 2 | |
CONCACAF> Campionatul U20 2018 SUA> Grupa B | U20 Campeonato 2018 SUA> Grupa B' border = '0' /> | ||||
00:45 | Sf. Martin | - | Mexic | 0: 4 | |
CONCACAF> Campionatul U20 2018 SUA> Grupa C | Campionatul U20 2018 SUA> Grupa C' border = '0' /> | ||||
15:30 | Belize | - | Sf. Martin | 4: 2 | |
17:45 | Antigua și Barbuda | - | Dom. Republică | 0: 3 | |
CONCACAF> Campionatul U20 2018 SUA> Grupa D | U20 Campeonato 2018 SUA> Grupa D' border = '0' /> | ||||
00:05 | Martinica | - | Panama | 1: 5 | |
CONCACAF> Campionatul U20 2018 SUA> Grupa E | Campionatul U20 2018 SUA> Grupa E' border = '0' /> | ||||
17:45 | Sf. Lucia | - | Barbados | 2: 1 | |
22:30 | Costa Rica | - | Haiti | 1: 0 | |
Algeria> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | CA Bordj Bou Arreridj | - | ES Setif | 1: 2 (1: 0) | |
Ora 15:00 | NA Hussein Dey | - | Olimpic Medea | 0: 0 (0: 0) | |
Argentina> Prima divizie 2018/2019 | Prima divizie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Apărare și Justiție | - | Velez Sarsfield | 3: 2 (2: 1) | |
Argentina> Prima Națională B 2018/2019 | Prima națională B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Sarandí Arsenal | - | Quilmes | 4: 1 (3: 0) | |
18:30 | Almagro | - | Guillermo Brown din Puerto Madryn | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 23:00 | Ramon Santamarina | - | Chacarita Juniors | 2: 0 (2: 0) | |
Belarus> Campionatul 2018 | Cempionat 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FK Smolevichy-STI | - | FK Gomel | 1: 1 (0: 0) | |
Belgia> Reserve Pro League 2018/2019 | Reserve Pro League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Sporting Lokeren II | - | Sint-Truidense VV II | 2: 0 | |
18:30 | Royal Excel Mouscron II | - | Waasland-Beveren II | 4: 2 | |
18:30 | Sporting Charleroi II | - | KV Kortrijk II | 2: 4 | |
18:30 | KRC Genk II | - | Cercle Bruges II | 3: 5 | |
18:30 | KV Oostende II | - | Standard Liège II | 1: 3 | |
18:30 | SV Zulte Waregem II | - | AS Eupen II | 2: 1 | |
Brazilia> Serie A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Sport - PE | - | Ceará - CE | 1: 0 (0: 0) | |
Brazilia> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Goias | - | Sampaio Corrêa - MA | 1: 0 (1: 0) | |
Bulgaria> Parva Liga 2018/2019 | Parva Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | PFC Beroe | - | Slavia Sofia | 2: 0 (1: 0) | |
Columbia> Prima închidere A 2018 | Închiderea primului A 2018>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Pasto sportiv | - | Medellin independent | 1: 1 (0: 1) | |
Ora 23:00 | National Athletic | - | echitate | 0: 0 (0: 0) | |
Columbia> Promovare 2018> Grupa A | Promovare 2018> Grupul A' border = '0' /> | ||||
20:15 | Cartagena reală | - | Cúcuta Deportivo | 1: 2 (1: 1) | |
Costa Rica> Prima divizie 2018/2019 Deschidere | Prima divizie 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | CS Herediano | - | LD Alajuelense | 1: 0 (0: 0) | |
Croația> 1. HNL 2018/2019 | 1. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | NK Inter Zapresic | - | Slaven Belupo | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | HNK Rijeka | - | NK Rudeš | 5: 1 (2: 1) | |
Croația> Al doilea HNL 2018/2019 | 2. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | NK Osijek II | - | NK Zadar | 2: 0 (1: 0) | |
Cipru> Prima divizie 2018/2019 | Prima divizie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Nea Salamina | - | Doxa Katokopias FC | 1: 0 (1: 0) | |
Republica Cehă> Liga 1 fotbal 2018/2019 | 1. liga de fotbal 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Slovan Liberec | - | FK Mladá Boleslav | 1: 0 (0: 0) | |
Danemarca> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Vejle BK | - | AC Horsens | 3: 1 (2: 0) | |
Danemarca> Liga Rezervei 2018/2019 Toamna | Reserve League 2018/2019 Toamnă>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Brøndby IF II | - | FC Nordsjælland II | 7: 1 (3: 0) | |
Ora 13:00 | Vendsyssel FF II | - | Aalborg BK II | 2: 1 (0: 1) | |
Ora 16:00 | Silkeborg IF II | - | Viborg FF II | 1: 1 (1: 1) | |
Egipt> Premiership 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Zamalek | - | Haras El Hodood | 2: 1 (0: 1) | |
Anglia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Orașul Huddersfield | - | Fulham FC | 1: 0 (1: 0) | |
Anglia> Liga Națională Sud 2018/2019 | Liga Națională Sud 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Orașul Chelmsford | - | Orașul Chippenham | 1: 0 | |
Franța> Ligue 2 2018/2019 | Ligue 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | FC Metz | - | AJ Auxerre | 0: 1 (0: 1) | |
Germania> Bundesliga 2 2018/2019 | 2. Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Hamburger SV | - | 1. FC Köln | 1: 0 (0: 0) | |
Germania> 3. Liga 2018/2019 | 3. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | VfL Osnabrück | - | KFC Uerdingen 05 | 2: 1 (0: 0) | |
Germania> Regionalliga Südwest 2018/2019 | Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:15 | VfB Stuttgart II | - | FSV Frankfurt | 0: 2 (0: 1) | |
Grecia> Super League 2018/2019 | Super League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Asteras Tripolis | - | Xanthi FC | 0: 1 (0: 0) | |
Grecia> Liga de fotbal 2018/2019 | Liga de fotbal 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Panachaiki GE | - | Sparta FC | 1: 0 (0: 0) | |
India> Super League Indian 2018/2019 | Indian Super League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Kerala Blasters | - | Bengaluru FC | 1: 2 (1: 1) | |
India> I-League 2018/2019 | I-League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Săgeți indiene | - | Shillong Lajong FC | 1: 0 (1: 0) | |
Indonezia> Liga 1 2018 | Liga 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | PS Barito Putera | - | PS-STRIP | 3: 1 (1: 0) | |
Iran> Liga Golfului Persic Pro 2018/2019 | Persian Gulf Pro League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Machine Sazi | - | Esteghlal | 0: 0 (0: 0) | |
Israel> Ligat ha'Al 2018/2019 | 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | Maccabi Haifa | - | Beitar Ierusalim | 1: 2 (1: 0) | |
Italia> Serie B 2018/2019 | Serie B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Pescara Calcio | - | SUA Lecce | 4: 2 (2: 1) | |
Italia> Serie C Grupa A 2018/2019 | Serie C Grupa A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Fiorentina 2 | - | Fotbal Piacenza | 0: 2 (0: 2) | |
Italia> Serie C Grupa B 2018/2019 | Serie C Grupa B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | SUA Triestina | - | Giana Erminio | 3: 1 (3: 0) | |
Italia> Serie C Grupa C 2018/2019 | Serie C Grupa C 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Face | - | Reggina 1914 | 3: 2 (2: 2) | |
Italia> Campionatul de primăvară pentru tineret 1 2018/2019 | Youth Campionato Spring 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Udinese Calcio | - | Torino FC | 0: 3 (0: 2) | |
Mexic> Prima divizie 2018/2019 Deschidere | Prima divizie 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Atlas Guadalajara | - | Club Leon | 0: 0 (0: 0) | |
Mexic> Premier Promotion 2018/2019 | Premier de Ascenso 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Murcielagos FC | - | Cimarrones de Sonora II | 3: 0 (3: 0) | |
Mexic> Liga de promovare (2004-2020) 2018/2019 Apertura | Promotion League (2004-2020) 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
00:45 | TM Soccer Club | - | Minerii Zacatecas | 0: 3 (0: 2) | |
Olanda> Prima divizie 2018/2019 | Eerste Divisie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Tânăr PSV | - | FC Den Bosch | 0: 1 (0: 0) | |
Olanda> Liga Rezervelor 2018/2019 Faza I Grupa A | Reserve League 2018/2019 Faza I Grupa A>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Ahile'29 (J) | - | Jong Cambuur | 0:10 (0: 5) | |
17:30 | FC Emmen (J) | - | NEC Nijmegen (J) | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | sc Heerenveen (J) | - | Jong Go Ahead Eagles | 2: 2 (0: 1) | |
17:30 | Heracles Almelo (J) | - | Tânărul FC Twente | 3: 4 | |
17:30 | PEC Zwolle (J) | - | Excelsior (J) | 4: 2 (2: 1) | |
Olanda> Liga Rezervelor 2018/2019 Faza I Grupa B | Reserve League 2018/2019 Faza I Grupa B>' border = '0' /> | ||||
17:30 | NAC Breda (J) | - | Helmond Sport (J) | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | Tânărul Brabant United | - | Tânărul FC Dordrecht | 2: 0 (1: 0) | |
17:30 | Willem II (J) | - | SBV Excelsior (J) | 0: 3 (0: 1) | |
Norvegia> Eliteserien 2018 | Eliteserien 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Lillestrøm SK | - | FK Bodø / Glimt | 1: 1 (1: 1) | |
Paraguay> Prima divizie 2018 Clausura | Prima divizie 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:45 | Deportivo Santani | - | Sportivo Luqueño | 1: 0 (1: 0) | |
Ora 23:00 | Soarele Americii | - | Guaranii | 3: 2 (2: 0) | |
Polonia> Ekstraklasa 2018/2019 | Ekstraklasa 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Zagłębie Sosnowiec | - | Jagiellonia Białystok | 1: 4 (0: 1) | |
Portugalia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Rio Ave FC | - | CD național | 3: 3 (2: 1) | |
21:15 | GD Chaves | - | CD Birds | 1: 2 (0: 1) | |
Romania > Liga 1 2018/2019 | Liga 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | Concordia Chiajna | - | Gaz Metan Mediaş | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Voluntari FC | - | Dinamo Bucureşti | 0: 1 (0: 0) | |
Rusia> Premier League 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FK Orenburg | - | Rubin Kazan | 1: 0 (0: 0) | |
13:30 | FK Ufa | - | Krylia Sovetov | 1: 2 (0: 1) | |
Ora 16:00 | Anzhi Makhachkala | - | Enisey Krasnoyarsk | 2: 1 (1: 0) | |
Spania> Prima divizie 2018/2019 | Prima divizie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Espanyol Barcelona | - | Athletic Bilbao | 1: 0 (1: 0) | |
Suedia> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Dalkurd FF | - | Djurgårdens IF | 1: 2 (1: 1) | |
Ora 18:00 | IF Elfsborg | - | IF Brommapojkarna | 1: 2 (1: 0) | |
Ora 18:00 | Eu Sirius | - | Kalmar FF | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 18:00 | Trelleborgs FF | - | Östersunds FK | 0: 1 (0: 1) | |
Suedia> Superettan 2018 | Superettan 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | GAIS Göteborg | - | Östers IF | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 18:00 | Varbergs Bois | - | IK Brage | 1: 2 (1: 1) | |
Turcia> SüperLig 2018/2019 | SuperLig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Goztepe | - | Caykur Rizespor | 2: 0 (1: 0) | |
ora cinci | Sivasspor | - | Atiker Konyaspor | 0: 0 (0: 0) | |
Turcia> 1. Lig 2018/2019 | 1. Lig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | İstanbulspor AŞ | - | Balikesirspor | 3: 0 (3: 0) | |
Ora 16:00 | Genclerbirligi | - | Giresunspor | 1: 0 (1: 0) | |
Turcia> Liga 2 Albă 2018/2019 | League 2 White 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Hacettepe | - | Municipiul Bodrum | 1: 2 (1: 2) | |
Emiratele Arabe Unite> Emiratele Arabe Unite Golful Arabiei 2018/2019 | Liga Golfului Arabiei din Emiratele Arabe Unite 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:45 | Al Fujairah SC | - | Al Wahda | 3: 3 (1: 2) | |
12:50 | Clubul Shabab Al Ahli | - | Emirates Club | 2: 1 (1: 1) | |
15:30 | Ajman Club | - | Dibba Al Fujairah | 2: 1 (0: 1) | |
15:30 | Clubul Al Jazira | - | Al Wasl | 2: 0 (0: 0) | |
SUA> Major League Soccer 2018 Playoffs> sferturi de finală | |||||
00:30 | New York City FC | - | Atlanta United FC | 0: 1 (0: 1) | |
03:00 | Real Salt Lake | - | Sporting Kansas City | 1: 1 (0: 0) | |
Uzbekistan> Campionatul Super League 2018 | Campionatul Super League 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Buxoro FK | - | Pakhtakor Tașkent | 2: 6 (0: 3) | |
Ora 13:00 | Bunyodkor PFK | - | Lokomotiv Tașkent | 2: 2 (1: 1) | |
Uzbekistan> Super League 2018 retrogradare | Retrogradare Super League 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | FC Kokand 1912 | - | Kyzylkum Zarafshan | 2: 1 (1: 1) |