FIFA> Amicale feminine 2017> martie | Amicale feminine 2017> Martie' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
00:00 | UTILIZĂRI | - | Franţa | 0: 3 (0: 2) | |
09:00 | Italia | - | Republica Cehă | 6: 2 (3: 1) | |
09:00 | Noua Zeelanda | - | Ungaria | 3: 1 (1: 1) | |
10:00 | Croaţia | - | Slovenia | 3: 1 (1: 1) | |
12:30 | Austria | - | Belgia | 2: 3 (0: 0, 1: 1) pso | |
12:30 | Coreea de Nord | - | Irlanda | 2: 0 (0: 0) | |
12:30 | Scoţia | - | Țara Galilor | 6: 5 (0: 0, 0: 0) pso | |
Ora 14:00 | Slovacia | - | Bosnia-Herțegovina | 2: 0 (1: 0) | |
14:45 | Norvegia | - | Portugalia | 2: 0 (1: 0) | |
14:45 | Japonia | - | Olanda | 2: 3 (1: 2) | |
14:45 | Australia | - | Danemarca | 1: 4 (1: 0, 1: 1) pso | |
16:30 | Elveţia | - | Coreea de Sud | 1: 0 (0: 0) | |
18:30 | Islanda | - | China | 2: 1 (1: 1) | |
18:30 | Suedia | - | Rusia | 4: 0 (3: 0) | |
18:30 | Spania | - | Canada | 1: 0 (1: 0) | |
FIFA> Amicalele U19 2017> martie | Amicalele U19 2017> Martie' border = '0' /> | ||||
12:00 | Austria | - | Slovacia | 0: 1 (0: 1) | |
12:00 | Bulgaria | - | Cipru | 1: 0 (1: 0) | |
FIFA> Amicalele U18 2017> martie | Amicale U18 2017> Martie' border = '0' /> | ||||
13:30 | Italia | - | Danemarca | 4: 4 (1: 2) | |
FIFA> Amicalele U16 2017> martie | Amicalele U16 2017> Martie' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Norvegia | - | Belgia | 2: 1 (1: 0) | |
Ora 18:00 | Olanda | - | Romania | 3: 2 (1: 1) | |
UEFA> Liga Campionilor 2016/2017> Optimi | |||||
19:45 | Borussia Dortmund | - | SL Benfica | 4: 0 (1: 0) | |
19:45 | FC Barcelona | - | Paris Saint Germain | 6: 1 (2: 0) | |
UEFA> Youth Youth League 2016/2017> sferturi de finală | Youth Youth League 2016/2017> sferturi de finală' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Real Madrid | - | AFC Ajax | 2: 1 (1: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Grupa 4 | Copa Libertadores 2017> Grupa 4' border = '0' /> | ||||
00:00 | Athletico Paranaense | - | Universitatea Catolică | 2: 2 (1: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Grupa 6 | Copa Libertadores 2017> Grupa 6' border = '0' /> | ||||
22:30 | Godoy Cruz | - | Atlético Mineiro | 1: 1 (1: 0) | |
22:30 | Sport Boys Warnes | - | libertate | 3: 3 (1: 1) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Grupa 7 | Copa Libertadores 2017> Grupul 7' border = '0' /> | ||||
00:45 | Zulia FC | - | Chapecoense | 1: 2 (0: 1) | |
CONMEBOL> Campionatul Sud-American U17 2017 Chile> Runda finală | |||||
01:15 | chili | - | Venezuela | 1: 0 (1: 0) | |
CAF> U20 Africa Cup 2017 Zambia> Semifinale | Cupa Africii U20 2017 Zambia> Semifinale' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | Zambia | - | Africa de Sud | 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
AFC> Cupa AFC 2017> Grupa H | Cupa AFC 2017> Grupa H' border = '0' /> | ||||
11:00 | Quang Ninh Coal FC | - | Yadanarbon FC | 1: 1 (1: 1) | |
Belgia> Youth Elite U19 2016/2017 | Youth Elite U19 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | KAA Gent | - | RSC Anderlecht | 1: 4 | |
Belgia> Youth B Elite U17 2016/2017 | Youth B Elite U17 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | KAA Gent | - | RSC Anderlecht | 1: 3 | |
ora cinci | Lierse SK | - | KV Mechelen | 0: 0 | |
Bosnia-Herțegovina> Kup BiH 2016/2017> sferturi de finală | Kup BiH 2016/2017> sferturi de finală' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | FK Sarajevo | - | NK Travnik | 2: 0 (2: 0) | |
Ora 14:00 | Muncitor Bijeljina | - | Željezničar Sarajevo | 2: 2 (1: 0) | |
Ora 14:00 | FK Mladost Doboj-Kakanj | - | FK Bosna | 6: 3 (2: 0) | |
Ora 15:00 | Zrinjski Mostar | - | Široki Brijeg | 0: 2 (0: 2) | |
Brazilia> Copa do Brasil 2017> 2. Runda | Copa do Brasil 2017> 2. Runda' border = '0' /> | ||||
22:30 | Parana Club | - | Bahia - BA | 2: 0 (0: 0) | |
Brazilia> Copa do Brasil 2017> 3. Runda | Copa do Brasil 2017> 3. Runda' border = '0' /> | ||||
22:30 | Goias | - | Cuiabá - MT | 4: 0 (1: 0) | |
22:30 | Sao Paulo FC | - | ABC - RN | 3: 1 (1: 0) | |
23:30 | Joinville - SC | - | Gurupi --TO | 3: 1 (1: 1) | |
Costa Rica> Prima divizie 2016/2017 vara | Prima divizie 2016/2017 vara>' border = '0' /> | ||||
9:00 | UCR Soccer Club | - | AD San Carlos | 2: 1 (1: 1) | |
Cipru> Kypello Kyprou 2016/2017> sferturi de finală | Kypello Kyprou 2016/2017> sferturi de finală' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Doxa Katokopias FC | - | Olympiakos Nicosia | 2: 1 (1: 1, 1: 1) aet | |
Ora 15:00 | Anorthosis Famagusta FC | - | AEK Larnaca | 2: 2 (0: 0) | |
Danemarca> Cupa DBU 2016/2017> Optimi | |||||
16:45 | BK Marienlyst | - | Brøndby IF | 1: 4 (1: 4) | |
Ora 18:00 | Næstved BK | - | FC Roskilde | 3: 2 (2: 1) | |
Anglia> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | orasul Manchester | - | Stoke City | 0: 0 (0: 0) | |
Germania> 3. Liga 2016/2017 | 3. Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Fanatic sportiv Lotte | - | Chemnitzer FC | 3: 0 (1: 0) | |
Germania> Regionalliga Nordost 2016/2017 | Regionalliga Nordost 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | RB Leipzig II | - | Energy Cottbus | 2: 0 (0: 0) | |
Ora 18:00 | SV Babelsberg 03 | - | FSV Budissa Bautzen | 2: 2 (1: 2) | |
Germania> Hessenliga 2016/2017 | Hessenliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Eintracht Stadtallendorf | - | SV Rot-Weiss Hadamar | 2: 1 (2: 0) | |
Ghana> Premier League 2017 | Premier League 2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Bechem United | - | Tema tineretului | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Bolga All Stars | - | Wa All Stars FC | 1: 3 (0: 0) | |
Grecia> Liga de fotbal 2016/2017 | Liga de fotbal 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Anagennisi Karditsa | - | Chania FC | 2: 0 (1: 0) | |
Ora 13:00 | AO Trikala | - | Kissamikos | 3: 1 (2: 1) | |
Guatemala> Liga Națională 2016/2017 Clausura | Liga Națională 2016/2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Deportivo Malacateco | - | Comunicări | 1: 1 (1: 0) | |
18:30 | CSD Municipal | - | Deportivo Marquense | 1: 1 (0: 0) | |
9:00 | Deportivo Carchá | - | Cobán Imperial | 1: 0 (1: 0) | |
21:30 | GFC vechi | - | Xelaju MC | 0: 0 (0: 0) | |
Hong Kong> Premier League 2016/2017 | Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | AA din sudul Chinei | - | Hong Kong FC | 4: 0 (0: 0) | |
India> I-League 2017 | I-League 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Mohun Bagan FC | - | Mumbai FC | 2: 2 (1: 2) | |
13:30 | Chennai City FC | - | Bengaluru FC | 1: 1 (0: 0) | |
Iran> Liga Golfului Persic Pro 2016/2017 | Persian Gulf Pro League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Saipa FC | - | Esteghlal | 1: 2 (0: 1) | |
Italia> Tineret Primavera Grupa B 2016/2017 | Youth Primavera Group B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Ascoli Picchio FC | - | Pescara Calcio | 1: 2 (0: 1) | |
Jamaica> Premier League Națională 2016/2017 | National Premier League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:30 | Leii umili | - | Harbour View | 3: 0 | |
Kazahstan> Premier Liga 2017 | Premier Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Tobyl kostanay | - | FK Atyrau | 3: 0 (1: 0) | |
08:00 | FK Ordabasy | - | FK Astana | 3: 0 (1: 0) | |
09:00 | FK Taraz | - | Shakter Karaganda | 0: 0 (0: 0) | |
09:00 | Caesar Kyzylorda | - | FK Okzhetpes | 1: 0 (0: 0) | |
09:00 | Irtysh Pavlodar | - | FK Akzhayik | 2: 1 (0: 0) | |
10:00 | FK Kairat | - | FK Aktobe | 1: 0 (0: 0) | |
Kosovo> Superliga 2016/2017 | Superliga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | KF Gjilan | - | KF Liria | 0: 0 (0: 0) | |
12:00 | Besa Peja | - | KF Hajvalia | 4: 0 (3: 0) | |
12:00 | FK Drenica | - | KF Trepça | 1: 0 (1: 0) | |
12:00 | KF Ferizaj | - | Drita Gjilan | 1: 0 (1: 0) | |
12:00 | KF Feronikeli | - | KF Llapi | 1: 0 (0: 0) | |
Mexic> Copa MX 2016/2017 Clausura> Optimi | |||||
01:00 | Cocoși albi | - | FC Juárez | 1: 4 (1: 0, 1: 1) pso | |
01:00 | Chiapas FC | - | Puebla FC | 2: 3 (0: 2) | |
03:00 | CF Monterrey | - | Minerii Zacatecas | 4: 0 (1: 0) | |
03:00 | Deportivo Guadalajara | - | Roadrunner UAT | 6: 5 (1: 0, 2: 2) pso | |
Olanda> Divizia a II-a 2016/2017 | Divizia a doua 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 19:00 | Amsterdamsche FC | - | AZ Alkmaar (J) | 0: 1 (0: 1) | |
Olanda> Divizia a III-a Duminică 2016/2017 | Divizia a III-a Duminică 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 19:00 | Rapid'20 | - | EVV | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 19:00 | Excelsior (J) | - | Maghreb '90 | 0: 3 (0: 0) | |
Nigeria> Liga Profesională 2017 | Professional League 2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Pilonii Kano | - | Turisti Wikki | 1: 0 | |
Ora 15:00 | Ifeanyi Uba | - | Remo Stars | 3: 0 | |
Paraguay> Prima Divizie 2017 Apertura | First Division 2017 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Sportivo Luqueño | - | Olympia Club | 0: 0 (0: 0) | |
Peru> Turneul de vară Prima divizie 2017 | Turneul de vară din prima divizie 2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | Sindicat | - | Alianța Atletică | 5: 0 (1: 0) | |
18:15 | Juan Aurich | - | Real Garcilaso | 3: 1 (1: 0) | |
20:30 | Sporturi municipale | - | Sport Huancayo | 2: 0 (1: 0) | |
22:45 | Academia Cantolao | - | Sport Rosario | 0: 0 (0: 0) | |
Rusia> 1. Divizia 2016/2017 | 1. Divizia 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Enisey Krasnoyarsk | - | Energia aerului | 0: 0 (0: 0) | |
10:00 | FK Tyumen | - | Spartak Moskva 2 | 1: 1 (1: 1) | |
11:00 | Sokol Saratov | - | FK Tambov | 1: 4 (1: 3) | |
11:00 | Shinnik yaroslavl | - | FK Tosno | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | FK Neftekhimik | - | Zenit St. Petersburg 2 | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 13:00 | Baltika Kaliningrad | - | Volgar astrakhan | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 13:00 | Kuban Krasnodar | - | FK Khimki | 2: 1 (0: 0) | |
Ora 14:00 | Dinamo Moscova | - | Spartak Nalchik | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 14:00 | Mordovia Saransk | - | Sibir Novosibirsk | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Fakel Voronezh | - | SKA-Khabarovsk | 0: 0 (0: 0) | |
San Marino> Titan Cup 2016/2017> Grupa D | Coppa Titano 2016/2017> Grupul D' border = '0' /> | ||||
19:45 | SS Murata | - | SP Trei Flori | 1: 2 | |
Scoția> Campionatul 2016/2017 | Campionatul 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Raith Rovers | - | St. Mirren FC | 2: 0 (0: 0) | |
Serbia> Super League 2016/2017 | Super League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Spartak Subotica | - | FK Napredak | 1: 1 (0: 1) | |
Ora 13:00 | OFK Bačka | - | Mladost Lucani | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 13:00 | FK Novi Pazar | - | FK Voždovac | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | Partizan | - | FK Metalac | 3: 0 (1: 0) | |
ora cinci | FC Cukaricki-Stankom | - | FC Rad Belgrad | 1: 1 (0: 1) | |
ora cinci | FK Javor | - | Luptător Cacak | 2: 0 (2: 0) | |
ora cinci | Voivodina | - | Stea roșie | 2: 3 (2: 0) | |
ora cinci | Muncitor Surdulica | - | Radnicki Nis | 1: 2 (0: 1) | |
Slovacia> Slovensky Pohar 2016/2017> sferturi de finală | Slovensky Pohar 2016/2017> sferturi de finală' border = '0' /> | ||||
13:30 | MFK Skalica | - | MŠK Žilina | 3: 2 (2: 1) | |
Ora 14:00 | ŠKM Liptovský Hrádok | - | MFK Zemplin Michalovce | 0: 3 (0: 1) | |
ora cinci | Slovan Bratislava | - | FK AS Trenčín | 3: 1 (1: 0) | |
Spania> Prima Divizie 2016/2017 | Prima divizie 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Deportivo La Coruña | - | Real Betis | 1: 1 (0: 0) | |
Thailanda> Thai League 1 2017 | Thai League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
10:45 | Poliția Tero FC | - | Sisaket FC | 1: 0 (0: 0) | |
10:45 | Samut Prakan City FC | - | Muangthong United | 0: 3 (0: 1) | |
11:00 | Buriram United | - | Nakhon Ratchasima | 4: 0 (3: 0) | |
11:00 | Suphanburi FC | - | Bangkok Glass FC | 1: 1 (0: 0) | |
12:00 | Bangkok United | - | Chiangrai United | 0: 3 (0: 0) | |
12:00 | Sukhothai FC | - | Ratchaburi Mitr Phol | 0: 3 (0: 2) | |
12:00 | Thai Ladkrabang thailandez | - | Port FC | 5: 1 (2: 0) | |
Ora 13:00 | Chonburi FC | - | Super Power Samut Prakan | 3: 1 (2: 1) | |
Ora 13:00 | Navy FC | - | Ubon UMT United | 3: 2 (1: 2) | |
Emiratele Arabe Unite> Emiratele Arabe Unite Golful Arabiei 2016/2017 | EAU Arabian Gulf League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:45 | Al Dhafra | - | Al Ahli Dubai | 0: 2 (0: 1) | |
16:30 | Clubul Al Jazira | - | Al Ain FC | 2: 0 (0: 0) | |
Uzbekistan> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Neftchi Farg'ona | - | Pakhtakor Tașkent | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Lokomotiv Tașkent | - | Sogdiana Jizzakh | 3: 0 (0: 0) | |
11:00 | Dynamo Samarkand | - | Sho’rtan G’uzor | 3: 0 (1: 0) |