FIFA> Amicale 2017> august | Amicale 2017> August' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
15:30 | Congo | - | Congo DR | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> Cluburi amicale 2017> Săptămâna | Cluburi amicale 2017> Săptămâna' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | CA Osasuna | - | SD Eibar | 2: 0 (1: 0) | |
Ora 18:00 | Cadiz CF | - | UD Las Palmas | 0: 1 (0: 1) | |
Ora 18:00 | SC Cambuur | - | Helmond Sport | 2: 1 (2: 0) | |
19:30 | Getafe CF | - | Atletico Madrid | 0: 0 (0: 0) | |
20:30 | Valencia CF | - | Atalanta | 1: 2 (1: 1) | |
9:00 | Malaga CF | - | Villarreal CF | 1: 0 (0: 0) | |
FIFA> Amicale amicale U18 2017> august | Amicalele U18 2017> August' border = '0' /> | ||||
09:20 | chili | - | Republica Cehă | 4: 2 (0: 0, 1: 1) pso | |
UEFA> U19 Feminin EURO 2017 Nordirland> Grupa A | U19 Femei EURO 2017 Nordirland> Grupa A' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Germania | - | Spania | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | Irlanda de Nord | - | Scoţia | 1: 1 (0: 0) | |
UEFA> U19 Feminin EURO 2017 Nordirland> Grupa B | U19 Femei EURO 2017 Nordirland> Grupa B' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Italia | - | Franţa | 1: 6 (1: 2) | |
19:00 | Olanda | - | Anglia | 2: 0 (2: 0) | |
CONMEBOL> Copa Libertadores 2017> Optimi | |||||
01:45 | Santos FC | - | Athletico Paranaense | 1: 0 (0: 0) | |
01:45 | San Lorenzo | - | Emelec | 5: 4 (0: 0, 0: 1) pso | |
CONCACAF> Liga CONCACAF 2017> Optimi | |||||
01:00 | Regatul Arab | - | FC central | 3: 0 (2: 0) | |
03:00 | LD Alajuelense | - | Olympia | 0: 1 (0: 1) | |
03:00 | Bandiții Belmopan | - | Walter Ferretti | 0: 1 (0: 1) | |
Armenia> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | Pyunik FC | - | Gandzasar Kapan | 2: 1 (1: 1) | |
Australia> NPL Victoria 2017 | NPL Victoria 2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Tunuri Oakleigh | - | Pascoe Vale SC | 1: 0 (0: 0) | |
Australia> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Redlands United | - | Brisbane City FC | 2: 1 (1: 0) | |
Austria> 2. Liga 2017/2018 | 2. Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Austria Lustenau | - | Kapfenberger SV 1919 | 1: 2 (1: 1) | |
17:30 | TSV Hartberg | - | FC Liefering | 2: 2 (0: 1) | |
17:30 | FC Blau Weiß Linz | - | SV Ried | 1: 1 (0: 1) | |
17:30 | Floridsdorfer AC | - | 1. Wiener Neustädter SC | 0: 3 (0: 1) | |
19:30 | WSG Wattens | - | FC Wacker Innsbruck | 1: 3 (1: 2) | |
Austria> Regionalliga Ost 2017/2018 | Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | SC / ESV Parndorf | - | SKU Amstetten | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 18:00 | Rapid Wien (A) | - | ASK-BSC Bruck / Leitha | 3: 6 (0: 4) | |
18:30 | Clubul sportiv vienez | - | ASK Ebreichsdorf | 0: 3 (0: 2) | |
18:30 | SV Schwechat | - | Austria Viena (A) | 0: 1 (0: 0) | |
18:30 | SV Horn | - | SC Neusiedl / Vezi 1919 | 3: 1 (2: 1) | |
19:00 | FCM Traiskirchen | - | FC Marchfeld Mannsdorf | 1: 1 (0: 0) | |
Austria> Regionalliga la mijlocul anului 2017/2018 | Regionalliga la mijlocul anului 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Uniunea Sf. Florian | - | Sturm Graz (A) | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 18:00 | TuS Bad Gleichenberg | - | Deutschlandsberger SC | 2: 4 (1: 3) | |
Ora 18:00 | SC Weiz | - | UPS Ziua Tuturor Sfinților | 4: 0 (1: 0) | |
Ora 18:00 | SC Kalsdorf | - | SV Lafnitz | 0: 1 (0: 1) | |
Ora 18:00 | FC Gleisdorf 09 | - | Curele de unire | 3: 1 (2: 1) | |
Ora 18:00 | Union Vöcklamarkt | - | FC Juniors OÖ | 0: 1 (0: 1) | |
Ora 18:00 | SK Austria Klagenfurt | - | Înainte Steyr | 0: 2 (0: 1) | |
Austria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018 | Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | FC Kufstein | - | SC Schwaz | 0: 1 (0: 0) | |
18:30 | SV Wals-Grünau | - | USK Maximarkt Anif | 0: 1 (0: 0) | |
Azerbaidjan> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Neftchi PFK | - | Karabakh FC | 1: 3 (0: 2) | |
Belarus> Campionatul 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Isloch Minsk | - | FK Gorodeya | 0: 4 (0: 2) | |
ora cinci | BATE Borisov | - | Dinamo brest | 1: 0 (0: 0) | |
Belgia> Prima clasă A 2017/2018 | Prima clasă A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | SV Zulte Waregem | - | Club Brugge KV | 1: 2 (0: 1) | |
Belgia> Prima divizie B 2017/2018 Perioada 1 | Prima clasă B 2017/2018 Perioada 1>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Cercle Bruges | - | Uniunea Sf. Gilloise | 2: 0 (0: 0) | |
Bolivia> Liga Profesională 2017 Clausura | Professional League 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Petrolier Yacuiba | - | Sfântul Iosif | 1: 0 (1: 0) | |
Brazilia> Série B 2017 | Série B 2017>' border = '0' /> | ||||
23:15 | Brazilia de Pelotas - RS | - | Guarani - SP | 1: 0 (0: 0) | |
Bulgaria> Parva Liga 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:15 | Cherno More Varna | - | Slavia Sofia | 1: 1 (1: 0) | |
19:00 | Septembrie Sofia | - | CSKA Sofia | 0: 1 (0: 1) | |
Croația> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | HNK Rijeka | - | Dinamo Zagreb | 0: 2 (0: 2) | |
20:00 | Hajduk Split | - | Slaven Belupo | 1: 0 (0: 0) | |
Republica Cehă> Liga 1 fotbal 2017/2018 | Prima ligă de fotbal 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Slavia Praga | - | Vysočina Jihlava | 2: 0 (2: 0) | |
Republica Cehă> Liga a 2-a de fotbal 2017/2018 | Liga a 2-a de fotbal 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | FK Ústí nad Labem | - | SFC Opava | 2: 5 (0: 2) | |
ora cinci | MFK Vítkovice | - | 1. SC Znojmo | 1: 1 (0: 0) | |
Danemarca> Superliga 2017/2018 | Superliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Silkeborg IF | - | FC Helsingør | 4: 1 (3: 0) | |
Danemarca> Divizia a 2-a Pool 1 2017/2018 | Grupul 2 Divizie 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Hvidovre IF | - | Næstved BK | 3: 0 (0: 0) | |
Danemarca> Divizia a 2-a Biliard 3 2017/2018 | 2. Division Pool 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Odder IGF | - | Ringkøbing IF | 1: 2 (1: 0) | |
Anglia> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Arsenal FC | - | Leicester City | 4: 3 (2: 2) | |
Anglia> Divizia U23 Premier League 1 2017/2018 | Divizia U23 Premier League 1 2017/2018> 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | Sunderland AFC U23 | - | Tottenham Hotspur U23 | 2: 1 (0: 1) | |
19:00 | Swansea City U23 | - | Liverpool FC U23 | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | West Ham United U23 | - | Everton FC U23 | 0: 0 (0: 0) | |
19:05 | Manchester City U23 | - | Chelsea FC U23 | 0: 0 (0: 0) | |
Anglia> Divizia U23 Premier League 2 2017/2018 | Divizia U23 Premier League 2 2017/2018> 'border =' 0 '/> | ||||
Ora 14:00 | Fulham FC U23 | - | Middlesbrough FC U23 | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Stoke City U23 | - | Newcastle United U23 | 3: 4 (1: 2) | |
Estonia> Liga Campionilor 2017 | Champions League 2017>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Echipa Paide City | - | JK Trans Narva | 3: 1 (1: 0) | |
ora cinci | FC Flora | - | Viitorul Viljandi | 3: 2 (0: 2) | |
ora cinci | FC Infonet | - | FC Levadia | 2: 1 (2: 0) | |
Insulele Feroe> Effodeildin 2017 | Effodeildin 2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | KÍ Klaksvík | - | Viking | 1: 1 (1: 1) | |
Finlanda> Ykkönen 2017 | Number One 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | OPS Oulu | - | KPV Kokkola | 0: 3 (0: 2) | |
16:30 | TPS Turku | - | FC Honka | 1: 0 (0: 0) | |
Franța> Ligue 1 2017/2018 | Ligue 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | OGC Nisa | - | ESTAC Troyes | 1: 2 (0: 0) | |
19:45 | Stadionul Rennes | - | Lyon olimpic | 1: 2 (0: 0) | |
Franța> Ligue 2 2017/2018 | Ligue 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Paris FC | - | Le Havre AC | 0: 3 (0: 1) | |
19:00 | Stadionul Brest | - | GFC Ajaccio | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Chamois Niortais | - | AJ Auxerre | 2: 0 (0: 0) | |
19:00 | SUA Orléans | - | AC Ajaccio | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | SUA Quevilly-Rouen | - | FC Bourg-Peronnas | 1: 4 (0: 1) | |
19:00 | FC Tours | - | Stadionul Reims | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Valenciennes FC | - | Piciorul Clermont | 0: 0 (0: 0) | |
Franța> Național 2017/2018 | Național 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Avranches din SUA | - | USL Dunkirk | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | AS Béziers | - | SUA Concarneau | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | FC Chambly | - | Vendée Les Herbiers | 0: 2 (0: 0) | |
19:00 | Deci Cholet | - | Red Star FC | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Marseille Consolat | - | SUA Créteil-Lusitanos | 2: 1 (2: 0) | |
19:00 | Piciorul Grenoble 38 | - | Rodez AF | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | Stadionul Laval | - | Acordul SSG | 1: 1 (0: 1) | |
19:00 | AS Lyon Duchere | - | Pau FC | 2: 1 (1: 1) | |
Germania> DFB-Pokal 2017/2018> 1. Runda | DFB-Pokal 2017/2018> 1. Runda' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | TuS Koblenz | - | Dynamo Dresda | 2: 3 (1: 1) | |
19:45 | Mâncare roșie și albă | - | Bor. Mönchengladbach | 1: 2 (1: 0) | |
19:45 | Karlsruher SC | - | Bayer Leverkusen | 0: 3 (0: 0, 0: 0) aet | |
19:45 | Holstein Kiel | - | Eintracht Braunschweig | 2: 1 (0: 0) | |
Germania> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SV Drochtersen / Assel | - | VfL Wolfsburg II | 1: 1 (0: 0) | |
Germania> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | TSV Steinbach | - | TSV Schott Mainz | 5: 1 (0: 1) | |
Germania> Regionalliga Bayern 2017/2018 | Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | VfB Eichstätt | - | Bayern München II | 2: 3 (2: 2) | |
17:30 | FC Unterföhring | - | SpVgg Franconia Superioară Bayreuth | 2: 2 (1: 0) | |
Ora 18:00 | FC Ingolstadt 04 II | - | TSV Buchbach | 1: 2 (0: 2) | |
Germania> Bayernliga Nord 2017/2018 | Bayernliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | SpVgg Bayern Hof | - | SC Eltersdorf | 1: 1 (1: 0) | |
17:30 | TSV Großbardorf | - | 1. FC Sand | 1: 0 (1: 0) | |
Germania> Bayernliga Süd 2017/2018 | Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | SB Chiemgau Traunstein | - | TSV 1865 Dachau | 1: 6 (0: 4) | |
Germania> Liga Bremen 2017/2018 | Liga Bremen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Brinkumer SV | - | ESC Geestemünde | 6: 2 (4: 2) | |
Ora 18:00 | Homeland Sport Bremen | - | FC Oberneuland | 2: 2 (1: 1) | |
Germania> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | TuS Bersenbrück | - | BV Cloppenburg | 4: 0 (1: 0) | |
Germania> Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018 | Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | SSV Reutlingen | - | FV Ravensburg | 1: 1 (1: 0) | |
Germania> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | TuS Dassendorf | - | SV Rugenbergen | 3: 0 (2: 0) | |
Germania> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:45 | Koblenz roșu și alb | - | FC 08 Homburg | 1: 3 (1: 2) | |
Germania> Oberliga Westfalen 2017/2018 | Oberliga Westfalen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | TSG Sprockhövel | - | Westfalia Herne | 0: 2 (0: 0) | |
Germania> Bundesliga Tineretului Sud / Sud-Vest 2017/2018 | Bundesliga Tineretului Sud / Sud-Vest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | SpVgg Unterhaching | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 3: 1 (2: 1) | |
Germania> Bundesliga Tineret B Sud / Sud-Vest 2017/2018 | Youth B Bundesliga Sud / Sud-Vest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | VfB Stuttgart | - | Stuttgart Kickers | 7: 2 (3: 1) | |
Islanda> Divizia 1 2017 | 1. deild 2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Þór Akureyri | - | ÍR Reykjavík | 0: 0 (0: 0) | |
20:15 | Grótta | - | Haukar Hafnarfjörður | 1: 1 (0: 0) | |
20:15 | Keflavík ÍF | - | Þróttur Reykjavík | 1: 0 (0: 0) | |
20:15 | Leiknir Reykjavík | - | Fylkir Reykjavík | 1: 0 (1: 0) | |
Indonezia> Liga 1 2017 | Liga 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Mitra kukar | - | PS Barito Putera | 3: 2 (1: 1) | |
12:30 | Sriwijaya FC | - | Semen Padang | 0: 0 (0: 0) | |
Iran> Liga Golfului Persic Pro 2017/2018 | Persian Gulf Pro League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:20 | FC Mashhad | - | Foolad FC | 1: 2 (1: 2) | |
ora cinci | Paykan FC | - | Fc zob ahan | 0: 0 (0: 0) | |
ora cinci | Sepahan FC | - | Pars Jonoubi Jam | 1: 1 (0: 0) | |
17:15 | Esteghlal | - | Tractor Sazi | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Sanat Naft FC | - | Padideh fc | 2: 0 (1: 0) | |
Irlanda> FAI Cup 2017> 1. Runda | FAI Cup 2017> 1. Runda' border = '0' /> | ||||
19:00 | Cabinteely FC | - | UC Dublin | 3: 1 (1: 0) | |
19:45 | Waterford FC | - | Shelbourne FC | 0: 3 (0: 0) | |
20:00 | Wexford FC | - | Crumlin United | 1: 2 (1: 1) | |
20:00 | Găsește harpe | - | Bohemian FC | 4: 3 (2: 1, 3: 3) aet | |
20:00 | Shamrock Rovers | - | Glenville FC | 1: 0 (1: 0) | |
Italia> Coppa Italia 2017/2018> 3. Runda | Coppa Italia 2017/2018> 3. Runda' border = '0' /> | ||||
20:15 | Torino FC | - | Fotbal Trapani | 7: 1 (5: 1) | |
Japonia> Liga J2 2017 | J2 League 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | JEF United Chiba | - | Renofa Yamaguchi | 2: 1 (0: 0) | |
10:00 | Ehime FC | - | Mitul HollyHock | 0: 0 (0: 0) | |
10:00 | FC Gifu | - | Fazan Okayama | 1: 1 (0: 1) | |
10:00 | Thespakusatsu Gunma | - | Kamatamare Sanuki | 1: 2 (0: 1) | |
10:00 | Kyoto Sanga FC | - | Viespea Fukuoka | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | Montedio Yamagata | - | Ramuri din Kanazawa | 2: 1 (1: 0) | |
10:30 | Tokyo Verdy | - | Roasso Kumamoto | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Oita Trinita | - | Machida Zelvia | 1: 3 (0: 2) | |
11:00 | Tokushima Vortis | - | Yokohama FC | 2: 2 (1: 1) | |
11:00 | V-Varen Nagasaki | - | Shonan Bellmare | 0: 2 (0: 1) | |
Kazahstan> Premier Liga 2017 | Premier Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | FK Aktobe | - | FK Astana | 0: 3 (0: 1) | |
Mexic> Premier de Ascenso 2017/2018 Deschidere | Premier de Ascenso 2017/2018 Deschidere>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | Club Tijuana II | - | Tepatitlan | 3: 3 | |
Ora 18:00 | CF Pachuca II | - | Deportivo Toluca II | 0: 1 | |
22:00 | Deportivo Guadalajara II | - | Șoimii Matamoros | 2: 2 | |
Mexic> U20 Basic Forces 2017/2018 Deschidere | U20 Basic Forces 2017/2018 Deschidere>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Puebla FC | - | Club Tijuana | 3: 1 | |
Ora 15:00 | Atlas Guadalajara | - | CF America | 1: 2 | |
Mexic> U17 Basic Forces 2017/2018 Deschidere | U17 Basic Forces 2017/2018 Deschidere>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Atlas Guadalajara | - | CF America | 3: 2 | |
Ora 18:00 | Puebla FC | - | Club Tijuana | 1: 3 | |
Olanda> Eredivisie 2017/2018 | Eredivisie 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | ADO Den Haag | - | FC Utrecht | 0: 3 (0: 1) | |
Irlanda de Nord> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Ballymena United | - | Crusaders FC | 1: 4 (0: 0) | |
Norvegia> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Fotbal Sandefjord | - | Sogndal IL | 2: 1 (1: 0) | |
Norvegia> Femei Toppserien 2017 | Women Top Series 2017>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Avaldsnes IL | - | Eu Grand | 5: 0 (4: 0) | |
ora cinci | SK Trondheims-Ørn | - | LSK Femei | 4: 1 (3: 0) | |
Paraguay> Prima divizie 2017 Clausura | Prima divizie 2017 Clausura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Generalul Diaz | - | Independent de Campo Grande | 4: 0 (2: 0) | |
Polonia> Ekstraklasa 2017/2018 | Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Legia Varșovia | - | Piast Gliwice | 3: 1 (1: 0) | |
Polonia> I Liga 2017/2018 | I Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | OKS Stomil Olsztyn | - | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 3: 1 (0: 0) | |
19:45 | Gks katowice | - | Pădurea Niepołomice | 1: 2 (0: 0) | |
Portugalia> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
20:30 | CP sportiv | - | Vitoria Setúbal | 1: 0 (0: 0) | |
Romania > Liga 1 2017/2018 | Liga 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | ACS Poli Timişoara | - | FC Viitorul Constanța | 0: 0 (0: 0) | |
Arabia Saudită> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Al Qadsiah | - | Al Ra’ed | 2: 1 (0: 1) | |
18:55 | Al Ettifaq | - | Al Ahli SFC | 2: 1 (0: 0) | |
18:55 | Al Ittihad | - | Al Batin | 1: 3 (0: 1) | |
Scoția> Premiership 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Partick Thistle | - | Celtic FC | 0: 1 (0: 1) | |
Singapore> Singapore Cup 2017> sferturi de finală | Cupa Singapore 2017> sferturi de finală' border = '0' /> | ||||
12:30 | Hougang United | - | Nagaworld FC | 4: 1 (2: 0) | |
12:30 | Global Cebu FC | - | Boeung Ket FC | 1: 2 (1: 1) | |
Slovacia> Super Liga 2017/2018 | Super League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC Nitra | - | Zlaté Moravce | 1: 0 (0: 0) | |
Slovenia> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | NK Celje | - | NK Triglav | 1: 1 (0: 0) | |
19:20 | NK Maribor | - | NK Domžale | 0: 0 (0: 0) | |
Suedia> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Malmö FF | - | Kalmar FF | 6: 0 (2: 0) | |
Turcia> SüperLig 2017/2018 | SuperLig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Istanbul Basaksehir | - | Bursaspor | 1: 0 (1: 0) | |
Turcia> 1. Lig 2017/2018 | 1. Lig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | MKE Ankaragucu | - | BB Erzurumspor | 0: 0 (0: 0) | |
Ucraina> Premyer Liga 2017/2018 | Premyer Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Dinamo Kiev | - | În jurul Kropyvnytskyi | 3: 0 (0: 0) | |
SUA> Campionatul USL 2017 | Campionatul USL 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Tulsa Roughnecks | - | Saint Louis FC | 2: 1 (1: 0) | |
SUA> Liga Națională de Fotbal Feminin Feminin 2017 | |||||
01:00 | FC Kansas City | - | NC Curaj | 0: 1 (0: 0) | |
Uzbekistan> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Bunyodkor PFK | - | FC Olmaliq | 1: 0 (1: 0) | |
Țara Galilor> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Orașul Bala | - | Newtown AFC | 3: 0 (2: 0) | |
19:45 | Orașul Bangor | - | Sfinții noi | 5: 2 (2: 2) | |
19:45 | Orașul Prestatyn | - | Nomadii din cheiul lui Connah | 0: 4 (0: 2) |