FIFA> Cluburi amicale 2018> Săptămâna | Cluburi amicale 2018> Săptămâna' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | Tânărul Ajax | - | SC Cambuur | 1: 2 (0: 1) | |
13:15 | Sarawak FA | - | Gloria Perth | 1: 7 (0: 4) | |
13:30 | Alb Portocaliu | - | FC Dordrecht | 1: 5 (0: 2) | |
13:30 | Werder Bremen | - | Villarreal CF | 2: 3 (1: 0) | |
14:30 | Hanovra 96 | - | Athletic Bilbao | 2: 0 (2: 0) | |
14:30 | 1899 Hoffenheim | - | SD Eibar | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | Bor. Mönchengladbach | - | Espanyol Barcelona | 1: 3 (0: 1) | |
14:30 | 1. FC Nürnberg | - | Real Valladolid | 1: 0 (1: 0) | |
Ora 15:00 | FC Schalke 04 | - | ACF Fiorentina | 3: 0 (0: 0) | |
Ora 16:00 | VfB Stuttgart | - | Societate reală | 1: 0 (1: 0) | |
Ora 18:00 | CD Alaves | - | SD Huesca | 1: 2 (0: 1) | |
18:30 | VfL Wolfsburg | - | SSC Napoli | 3: 1 (1: 0) | |
18:30 | Vigo celtic | - | 1. FSV Mainz 05 | 1: 2 (1: 1) | |
19:00 | CD Leganés | - | Vallecano Ray | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | Atletico Madrid | - | Inter | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | Ridicați UD | - | Real Zaragoza | 4: 2 (1: 1, 1: 1) pso | |
20:00 | Real Madrid | - | AC Milan | 3: 1 (2: 1) | |
20:30 | Bayer Leverkusen | - | Valencia CF | 0: 3 (0: 2) | |
FIFA> U17 Friendlylies 2018> August | U17 Friendlylies 2018> August' border = '0' /> | ||||
11:00 | Irlanda de Nord | - | China | 3: 1 (2: 0) | |
11:00 | Insulele Feroe | - | Suedia | 0: 3 (0: 2) | |
11:00 | Danemarca | - | Norvegia | 3: 0 (2: 0) | |
12:00 | Rwanda | - | Sudan | 3: 1 (2: 0) | |
14:30 | Islanda | - | Finlanda | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Tanzania | - | Burundi | 2: 1 (2: 1) | |
FIFA> Amicalele U16 2018> august | Amicalele U16 2018> August' border = '0' /> | ||||
09:30 | Myanmar | - | Malaezia | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 13:00 | Indonezia | - | Tailanda | 4: 3 (1: 0, 1: 1) pso | |
Algeria> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Olimpic Medea | - | MO Béjaïa | 2: 4 (0: 1) | |
ora cinci | CR Bélouizdad | - | AS Aïn M'lila | 0: 3 dec. | |
19:00 | JS Kabylie | - | JS Saoura | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | ES Setif | - | USM Bel Abbes | 3: 0 (1: 0) | |
9:00 | MC Oran | - | CA Bordj Bou Arreridj | 1: 1 (0: 1) | |
Argentina> Prima divizie 2018/2019 | Prima divizie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Tigru | - | San Lorenzo | 2: 2 (2: 2) | |
17:15 | Gimnastica din La Plata | - | Argentinos Juniors | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Uniunea Santa Fe | - | Aldosivi | 1: 0 (0: 0) | |
21:45 | Patronatul Paraná | - | Colonul din Santa Fe | 0: 0 (0: 0) | |
Armenia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Artsakh FC | - | FC Banants | 1: 0 | |
Ora 16:00 | FC Ararat-Armenia | - | FC Ararat | 1: 2 | |
Australia> NPL Victoria 2018 | NPL Victoria 2018>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Avondale FC | - | Bentleigh Greens | 1: 2 (0: 0) | |
06:00 | Northcote City FC | - | FC Bulleen Lions | 2: 4 (1: 3) | |
10:00 | Hume City FC | - | Tunuri Oakleigh | 0: 2 (0: 1) | |
Australia> NPL Queensland 2018 | NPL Queensland 2018>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Brisbane Strikers | - | Olimpice FC | 1: 2 (0: 0) | |
09:30 | Cairns FC | - | Lions FC | 0: 6 (0: 2) | |
10:00 | Brisbane Roar (Y) | - | Mândria occidentală | 1: 5 (1: 1) | |
10:00 | Redlands United | - | Magpies Crusaders United | 3: 2 (1: 0) | |
Australia> NPL Northern NSW 2018 | NPL Northern NSW 2018>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Adamstown Rosebud | - | Valentine Phoenix | 3: 2 (2: 1) | |
05:30 | Lambton jaffas | - | Maitland FC | 0: 1 (0: 1) | |
Australia> NPL Australia de Vest 2018 | NPL Western Australia 2018>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Gloria Perth (Y) | - | Armadale SC | 3: 1 (1: 0) | |
08:00 | Cockburn City SC | - | Floreat Athena | 0: 3 (0: 2) | |
08:00 | Balcatta FC | - | ECU Joondalup | 1: 2 (0: 1) | |
08:00 | Subiaco AFC | - | Forrestfield United | 2: 1 (1: 1) | |
08:00 | Stirling Lions SC | - | Joondalup United | 5: 0 (2: 0) | |
08:00 | Perth SC | - | Inglewood United | 2: 1 (1: 1) | |
08:00 | Bayswater City SC | - | Sorrento FC | 2: 2 (2: 0) | |
Australia> Finala NPL Australia de Sud 2018> Finala eliminării | Finala NPL Australia de Sud 2018> Final eliminare' border = '0' /> | ||||
06:00 | MetroStars SC | - | Adelaide Olympic | 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
06:30 | Comete Adelaide | - | Adelaide United (Y) | 1: 3 (0: 3) | |
Australia> Finala NPL Australia de Sud 2018> Semifinală | |||||
09:30 | Adelaide City FC | - | Campbelltown City SC | 0: 0 (0: 0) | |
Australia> NPL Capital Football 2018 | NPL Capital Football 2018>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Riverina Rhinos | - | Woden Weston FC | 1: 2 (1: 0) | |
Australia> NPL Tasmania 2018 | NPL Tasmania 2018>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Olympia FC Warriors | - | Launceston City FC | 2: 1 (1: 1) | |
07:30 | Rangerii din nord | - | Clarence United | 3: 0 (2: 0) | |
Austria> Bundesliga 2018/2019 | Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | RB Salzburg | - | Austria Viena | 2: 0 (1: 0) | |
Ora 16:00 | SCR Altach | - | FC Wacker Innsbruck | 1: 2 (1: 2) | |
Ora 16:00 | TSV Hartberg | - | SV Mattersburg | 4: 2 (3: 1) | |
Austria> 2. Liga 2018/2019 | 2. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Kapfenberger SV 1919 | - | SV Ried | 1: 2 (0: 0) | |
13:30 | FC Wacker Innsbruck (A) | - | FC Blau Weiß Linz | 1: 3 (0: 2) | |
19:00 | WSG Wattens | - | SK Austria Klagenfurt | 1: 1 (0: 0) | |
Austria> Regionalliga Ost 2018/2019 | Regionalliga Ost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | FC Stadlau | - | FCM Traiskirchen | 1: 1 (0: 1) | |
Austria> Regionalliga la mijlocul anului 2018/2019 | Regionalliga la mijlocul anului 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Sturm Graz (A) | - | TuS Bad Gleichenberg | 3: 1 (2: 1) | |
Austria> Regionalliga West (-2019) 2018/2019 | Regionalliga West (-2019) 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | FC Dornbirn | - | FC Pinzgau Saalfelden | 2: 1 (2: 0) | |
ora cinci | FC Langenegg | - | SV Seekirchen | 1: 2 (1: 0) | |
Azerbaidjan> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Sumgayit FK | - | Neftchi PFK | 0: 2 (0: 1) | |
Belarus> Kubok 2018/2019> Optimi | |||||
Ora 15:00 | Lokomotiv Gomel | - | FK Smolevichy-STI | 3: 0 (1: 0) | |
Ora 16:00 | FK Vitebsk | - | Torpedo-BelAZ Zhodino | 5: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
Belgia> Prima clasă A 2018/2019 | Prima clasă A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Standard Cork | - | Cercle Bruges | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | SV Zulte Waregem | - | AS Eupen | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | Sint-Truidense VV | - | Sporting Lokeren | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | Royal Excel Mouscron | - | Royal Antwerp FC | 0: 1 (0: 0) | |
Belgia> Eerste Klasse B 2018/2019 Perioada 1 | Prima clasă B 2018/2019 Perioada 1>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | KSV Roeselare | - | KV Mechelen | 2: 2 (1: 1) | |
19:30 | Lommel SK | - | AFC Tubize | 2: 2 (0: 1) | |
Bosnia-Herțegovina> Premier League 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Krupa | - | FK Mladost Doboj-Kakanj | 2: 2 (2: 0) | |
19:00 | FK Sarajevo | - | NK GOŠK Gabela | 1: 1 (1: 0) | |
19:45 | FK Tuzla City | - | Sloboda Tuzla | 0: 1 (0: 0) | |
Brazilia> Serie A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Ceará - CE | - | Athletico Paranaense | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 23:00 | Bahia - BA | - | America - MG | 1: 0 (0: 0) | |
Brazilia> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Boa Esporte - MG | - | Londrina - PR | 1: 0 (0: 0) | |
01:30 | Coritiba FC | - | Sampaio Corrêa - MA | 0: 0 (0: 0) | |
20:30 | Guarani - SP | - | Putere | 2: 3 (2: 0) | |
20:30 | São Bento - SP | - | Brazilia de Pelotas - RS | 1: 1 (1: 0) | |
20:30 | Criciuma - SC | - | Atlético Goianiense | 1: 1 (0: 0) | |
20:30 | CR Brazilia - AL | - | Vest - SP | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 23:00 | Tineret - RS | - | Figueirense - SC | 0: 0 (0: 0) | |
Bulgaria> Parva Liga 2018/2019 | Parva Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:45 | PFC Beroe | - | Botev Plovdiv | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | FC Dunav Ruse | - | Levski Sofia | 1: 2 (0: 0) | |
Canada> Soccer League 2018 | Soccer League 2018>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Real Mississauga SC | - | FC Vorkuta | 1: 5 | |
Chile> Prima divizie 2018 | Prima divizie 2018>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Everton | - | Universitatea din Concepcion | 1: 0 (0: 0) | |
ora cinci | palestinian | - | Sport Temuco | 1: 1 (0: 1) | |
20:00 | Union La Calera | - | Universitatea Catolică | 2: 2 (1: 0) | |
22:30 | Uniunea Spaniolă | - | Universitatea din Chile | 1: 4 (1: 3) | |
China> Super League 2018 | Super League 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Changchun Yatai | - | Guangzhou Evergrande | 3: 2 (1: 2) | |
12:35 | Hebei China Fortune FC | - | Guizhou Hengfeng | 1: 0 (0: 0) | |
12:35 | Chongqing Lifan | - | Shandong Luneng | 0: 2 (0: 1) | |
12:35 | Shanghai SIPG | - | Shanghai Shenhua | 2: 0 (0: 0) | |
China> League One 2018 | League One 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Transcendența Dalian | - | Shijiazhuang Ever Bright | 0: 2 (0: 2) | |
12:30 | Așteptare | - | Beijing BG | 1: 0 (1: 0) | |
12:30 | Izvorul de lavă Heilongjiang | - | Wuhan Zall FC | 0: 0 (0: 0) | |
12:30 | Zhergyāng Yìténg | - | Qingdao Huanghai | 2: 1 (1: 0) | |
12:35 | Nei Mongol Zhongyou | - | Yanbian FC | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 13:00 | Meizhou Hakka | - | Meizhou Meixian Techand | 2: 1 (1: 1) | |
Ora 13:00 | Xinjiang Tianshan Leopard FC | - | Shenzhen FC | 1: 4 (0: 3) | |
Columbia> Prima închidere A 2018 | Închiderea primului A 2018>' border = '0' /> | ||||
01:45 | Sport Tolima | - | Jaguarii din Cordoba | 2: 2 (0: 2) | |
20:00 | Leones FC | - | Athletic Bucaramanga | 0: 1 (0: 1) | |
22:00 | Vulturii de Aur Rionegro | - | Boyacá Chicó | 1: 0 (0: 0) | |
Croația> 1. HNL 2018/2019 | 1. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | HNK Gorica | - | NK Inter Zapresic | 2: 3 (1: 1) | |
20:00 | Lokomotiva Zagreb | - | NK Rudeš | 1: 0 (0: 0) | |
Republica Cehă> Liga 1 fotbal 2018/2019 | 1. liga de fotbal 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | 1. FK Příbram | - | FK Dukla Praga | 4: 0 (0: 0) | |
Ora 16:00 | SFC Opava | - | Slovan Liberec | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 16:00 | FK Jablonec | - | MFK Karvina | 4: 1 (2: 0) | |
Ora 18:00 | Viktoria Plzeň | - | FC FASTAV Zlín | 1: 0 (0: 0) | |
Republica Cehă> Liga a 2-a de fotbal 2018/2019 | Liga a 2-a de fotbal 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
09:15 | FK Fotbal Třinec | - | FK Pardubice | 1: 2 (1: 2) | |
09:15 | MFK Chrudim | - | 1. SC Znojmo | 4: 1 (1: 1) | |
Danemarca> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Hobro I. | - | Odense BK | 3: 2 (3: 0) | |
Danemarca> Divizia a 2-a Pool 1 2018/2019 | 2. Division Pool 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Tarup-Paarup IF | - | Skive I. | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 13:00 | Dalum IF | - | Ringkøbing IF | 2: 0 (1: 0) | |
Ora 13:00 | Odder IGF | - | Kjellerup IF | 3: 1 (1: 0) | |
Ora 13:00 | Jammerbugt FC | - | Aarhus Fremad | 1: 1 (0: 1) | |
Ora 14:00 | FC Sydvest 05 | - | Brabrand IF | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 14:00 | Kolding IF | - | Vejgaard BK | 3: 0 (2: 0) | |
Danemarca> Divizia 2 Pool 2 2018/2019 | 2. Division Pool 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Vanløse IF | - | Hillerød GI | 3: 0 (1: 0) | |
12:00 | Skovshoved IF | - | B.93 Copenhaga | 1: 2 (1: 0) | |
Ora 13:00 | Middelfart Boldklub | - | Hellerup I. | 1: 2 (1: 0) | |
Ora 14:00 | Brønshøj BK | - | BK Avarta | 4: 3 (1: 3) | |
Danemarca> Liga tineretului sub 19 ani 2018/2019 | Youth U19 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Vejle BK | - | Silkeborg IF | 2: 2 (1: 0) | |
12:00 | Aalborg BK | - | Aarhus GF | 3: 1 (2: 1) | |
Danemarca> Diviziuni de tineret sub 19 ani 2018/2019 | Tinerii Diviziuni Băieți U19 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Næsby BK | - | Thisted FC | 0: 2 (0: 1) | |
12:00 | FC Roskilde | - | FC Helsingør | 3: 1 (2: 0) | |
14:15 | Hvidovre IF | - | AB Gladsaxe | 0: 1 (0: 1) | |
14:15 | Næstved BK | - | HB Køge | 2: 0 (2: 0) | |
14:30 | Hellerup I. | - | Holbæk B&I | 1: 0 (1: 0) | |
Danemarca> Tineret B U17 Diviziuni Băieți 2018/2019 | Youth B U17 Boys Divisions 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Hellerup I. | - | Holbæk B&I | 8: 1 (4: 0) | |
12:00 | Hvidovre IF | - | AB Gladsaxe | 0: 3 (0: 0) | |
12:00 | Næstved BK | - | HB Køge | 0: 5 (0: 2) | |
12:00 | Næsby BK | - | Thisted FC | 2: 1 (1: 0) | |
14:30 | FC Roskilde | - | FC Helsingør | 4: 2 (1: 1) | |
Ecuador> Serie A 2018 Etapa a doua | Serie A 2018 Etapa a doua>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Tehnician universitar | - | National | 1: 3 (0: 3) | |
21:30 | Universitatea Catolică | - | Macara | 0: 1 (0: 1) | |
El Salvador> Prima divizie 2018/2019 Deschidere | Prima divizie 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:30 | Vultur | - | Municipal Limeño | 1: 1 (1: 1) | |
Anglia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Newcastle United | - | Tottenham Hotspur | 1: 2 (1: 2) | |
Ora 15:00 | AFC Bournemouth | - | Cardiff City | 2: 0 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Fulham FC | - | Palat de cristal | 0: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Orașul Huddersfield | - | Chelsea FC | 0: 3 (0: 2) | |
Ora 15:00 | Watford FC | - | Brighton & Hove Albion | 2: 0 (1: 0) | |
17:30 | Wolverhampton Wanderers | - | Everton FC | 2: 2 (1: 1) | |
Anglia> Campionatul 2018/2019 | Campionatul 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Vila Aston | - | Wigan Athletic | 3: 2 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Blackburn Rovers | - | Millwall FC | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Bolton Wanderers | - | Orașul Bristol | 2: 2 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Middlesbrough FC | - | Birmingham City | 1: 0 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Norwich City | - | West Bromwich Albion | 3: 4 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Pădurea Nottingham | - | Citind FC | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Queens Park Rangers | - | Sheffield United | 1: 2 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Rotherham United | - | Ipswich Town | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Miercuri Sheffield | - | Orașul Hull | 1: 1 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Stoke City | - | Brentford FC | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Swansea City | - | Preston North End | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Comitatul Derby | - | Leeds United | 1: 4 (1: 2) | |
Anglia> League One 2018/2019 | League One 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | AFC Wimbledon | - | Coventry City | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Blackpool FC | - | Portsmouth FC | 1: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Bradford City | - | Barnsley FC | 0: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Bristol Rovers | - | Accrington Stanley | 1: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Charlton Athletic | - | Orașul Shrewsbury | 2: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Doncaster Rovers | - | Wycombe Wanderers | 3: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Gillingham FC | - | Burton Albion | 3: 1 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Luton Town | - | Sunderland AFC | 1: 1 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Oxford United | - | Fleetwood Town | 0: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Plymouth Argyle | - | Southend United | 1: 1 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Rochdale AFC | - | Peterborough United | 1: 4 (1: 3) | |
Ora 15:00 | Scunthorpe United | - | Walsall FC | 1: 1 (0: 0) | |
Anglia> Liga a doua 2018/2019 | Liga a doua 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Cambridge United | - | Județul Notts | 3: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Carlisle United | - | Northampton Town | 2: 2 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Colchester United | - | Port Vale FC | 2: 0 (2: 0) | |
Ora 15:00 | Crawley Town | - | Stevenage FC | 1: 3 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Forest Green Rovers | - | Oldham Athletic | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Lincoln City | - | Orașul Swindon | 4: 1 (2: 1) | |
Ora 15:00 | Orașul Macclesfield | - | Grimsby Town | 0: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Milton Keynes Dons | - | Bury FC | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Morecambe FC | - | Exeter City | 0: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Newport County | - | Crewe Alexandra | 1: 0 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Tranmere Rovers | - | Orașul Cheltenham | 1: 0 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Orașul Yeovil | - | Orașul Mansfield | 2: 2 (2: 2) | |
Anglia> Liga Națională 2018/2019 | Liga Națională 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Wrexham AFC | - | Boreham Wood | 3: 0 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Barnet FC | - | Eastleigh FC | 1: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Bromley FC | - | Orașul Harrogate | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Chesterfield FC | - | Orașul Braintree | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Dagenham și Redbridge | - | Maidenhead United | 2: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Orașul Halifax | - | Maidstone United | 3: 0 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Gateshead FC | - | Dover Athletic | 2: 1 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Hartlepool United | - | Ebbsfleet United | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Havant & Waterlooville | - | AFC Fylde | 1: 1 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Leyton Orient | - | AFC Barrow | 2: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Solihull Moors | - | Orașul Aldershot | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Sutton United | - | Salford City | 2: 1 (1: 1) | |
Anglia> Liga Națională Nord 2018/2019 | Liga Națională Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Blyth Spartans | - | Chester FC | 8: 1 | |
Ora 15:00 | Brackley Town | - | Darlington FC | 2: 4 | |
Ora 15:00 | Curzon Ashton | - | Hereford FC | 0: 1 | |
Ora 15:00 | United of Manchester | - | Boston United | 0: 3 | |
Ora 15:00 | Guiseley AFC | - | AFC Telford United | 1: 1 | |
Ora 15:00 | Kidderminster Harriers | - | Ashton United | 3: 3 | |
Ora 15:00 | Leamington | - | Bradford Park Avenue | 4: 2 | |
Ora 15:00 | Nuneaton Borough | - | Chorley FC | 0: 1 | |
Ora 15:00 | Southport FC | - | Comitatul Stockport | 0: 1 | |
Ora 15:00 | Spennymoor Town | - | Altrincham FC | 4: 4 | |
Ora 15:00 | York City | - | Orașul Alfreton | 1: 2 | |
Anglia> Liga Națională Sud 2018/2019 | Liga Națională Sud 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Orașul Billericay | - | Wealdstone FC | 1: 0 | |
Ora 15:00 | Orașul Chippenham | - | Welling United FC | 1: 4 | |
Ora 15:00 | Dartford FC | - | Hemel Hempstead Town | 0: 0 | |
Ora 15:00 | Dulwich Hamlet | - | Concord Rangers | 0: 1 | |
Ora 15:00 | Eastbourne Borough | - | Truro City | 2: 2 | |
Ora 15:00 | Gloucester City | - | Slough Town | 1: 2 | |
Ora 15:00 | Hampton și Richmond Borough | - | Bath City | 0: 1 | |
Ora 15:00 | Orașul Hungerford | - | Orașul Chelmsford | 0: 6 | |
Ora 15:00 | Torquay United | - | East Thurrock United | 2: 0 | |
Ora 15:00 | Weston-super-Mare AFC | - | Orașul St. Albans | 2: 3 | |
Ora 15:00 | Woking FC | - | Oxford City | 3: 2 | |
Anglia> Divizia U23 Premier League 1 2018/2019 | Divizia U23 Premier League 1 2018/2019> 'border =' 0 '/> | ||||
Ora 13:00 | Manchester City U23 | - | Arsenal FC U23 | 6: 5 (2: 3) | |
Anglia> Divizia U23 Premier League 2 2018/2019 | Divizia U23 Premier League 2 2018/2019> 'border =' 0 '/> | ||||
Ora 13:00 | Citind FC U23 | - | Wolverhampton Wanderers U23 | 2: 2 (2: 2) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 Nord | U18 Premier League 2018/2019 Nord>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Stoke City | - | Blackburn Rovers | 3: 2 (1: 0) | |
11:00 | Sunderland AFC | - | Liverpool FC | 1: 6 (0: 3) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 Sud | U18 Premier League 2018/2019 Sud>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Southampton FC | - | Chelsea FC | 1: 3 (0: 2) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 Nord | U18 Premier League 2018/2019 Nord>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Everton FC | - | Wolverhampton Wanderers | 3: 2 (3: 1) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 Sud | U18 Premier League 2018/2019 Sud>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Tottenham Hotspur | - | Brighton & Hove Albion | 6: 4 (3: 3) | |
12:00 | Arsenal FC | - | Vila Aston | 4: 2 (2: 0) | |
12:00 | Leicester City | - | Citind FC | 1: 2 (1: 1) | |
12:00 | Norwich City | - | West Ham United | 1: 4 (0: 1) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 Nord | U18 Premier League 2018/2019 Nord>' border = '0' /> | ||||
12:30 | orasul Manchester | - | Newcastle United | 6: 0 (2: 0) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 Sud | U18 Premier League 2018/2019 Sud>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Fulham FC | - | Swansea City | 1: 1 (1: 0) | |
Anglia> U18 Youth Alliance 2018/2019 Northeast Division | U18 Youth Alliance 2018/2019 Northeast Division>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Județul Notts | - | Rotherham United | 3: 1 | |
11:00 | Orașul Huddersfield (U17) | - | Doncaster Rovers | 1: 1 | |
11:30 | Hartlepool United | - | Scunthorpe United | 3: 1 | |
Estonia> Liga Campionilor 2018 | Champions League 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | FCI Levadia | - | JK Trans Narva | 6: 1 (1: 1) | |
Ora 14:00 | JK Tammeka | - | Viitorul Viljandi | 1: 0 (1: 0) | |
Finlanda> Veikkausliiga 2018 | Veikkausliiga 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | FC Honka | - | TPS Turku | 3: 0 (2: 0) | |
Ora 15:00 | Vaasan PS | - | SJK Seinäjoki | 0: 2 (0: 1) | |
Finlanda> Ykkönen 2018 | Numărul unu 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Anul FF | - | KTP | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | KPV Kokkola | - | Helsinki IFK | 2: 2 (1: 0) | |
Ora 15:00 | AC Kajaani | - | JJK Jyväskylä | 0: 1 (0: 1) | |
Franța> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | FC Nantes | - | AS Monaco | 1: 3 (0: 0) | |
19:00 | Angers SCO | - | Olympic Nimes | 3: 4 (1: 1) | |
19:00 | Lille OSC | - | Stadionul Rennes | 3: 1 (1: 1) | |
19:00 | Montpellier HSC | - | Dijon FCO | 1: 2 (1: 0) | |
19:00 | OGC Nisa | - | Stadionul Reims | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | AS Saint-Etienne | - | EA Guingamp | 2: 1 (1: 0) | |
Franța> Ligue 2 2018/2019 | Ligue 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Piciorul Clermont | - | FC Metz | 2: 3 (1: 0) | |
Franța> Națională 2018/2019 | Național 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | SUA Concarneau | - | USL Dunkirk | 2: 1 (0: 0) | |
Georgia> Erovnuli Liga 2018 | Erovnuli Liga 2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Kolkheti Poti | - | FC Saburtalo | 1: 3 (0: 2) | |
Germania> Bundesliga 2 2018/2019 | 2. Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | MSV Duisburg | - | VfL Bochum | 0: 2 (0: 0) | |
14:30 | Arminia Bielefeld | - | Dynamo Dresda | 2: 1 (2: 0) | |
Germania> 3. Liga 2018/2019 | 3. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Hallescher FC | - | 1. FC Kaiserslautern | 2: 0 (1: 0) | |
Ora 13:00 | SG Sonnenhof Großaspach | - | VfL Osnabrück | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 13:00 | SV Meppen | - | VfR Aalen | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 13:00 | SpVgg Unterhaching | - | Hansa Rostock | 2: 1 (1: 0) | |
Ora 13:00 | SV Wehen Wiesbaden | - | Eintracht Braunschweig | 3: 3 (0: 1) | |
Ora 13:00 | FSV Zwickau | - | Fortuna Köln | 1: 0 (0: 0) | |
Germania> Regionalliga Nord 2018/2019 | Regionalliga Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Participare la Flensburg 08 | - | Hanovra 96 II | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 14:00 | VfB Oldenburg | - | FC St. Pauli II | 2: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | SSV Jeddeloh | - | U.S.I. Lupo-Martini | 1: 1 (0: 0) | |
Germania> Regionalliga Nordost 2018/2019 | Regionalliga Nordost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | FC Oberlausitz | - | VSG Altglienicke | 3: 1 (1: 1) | |
12:30 | BFC Dynamo | - | Berlin AK 07 | 0: 3 (0: 1) | |
12:30 | VfB Auerbach | - | Germania Halberstadt | 2: 0 (2: 0) | |
12:30 | SV Babelsberg 03 | - | FSV Budissa Bautzen | 4: 0 (4: 0) | |
Germania> Regionalliga West 2018/2019 | Regionalliga West 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Wuppertal SV | - | SV Lippstadt 08 | 1: 2 (0: 0) | |
Ora 13:00 | 1. FC Kaan-Marienborn | - | Mâncare roșie și albă | 1: 4 (1: 1) | |
Ora 13:00 | Fortuna Düsseldorf II | - | SV 19 Straelen | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 13:00 | 1. FC Köln II | - | TV Herkenrath | 3: 3 (2: 1) | |
Germania> Regionalliga Südwest 2018/2019 | Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | 1. FSV Mainz 05 II | - | Viermi Wormatia | 2: 0 (2: 0) | |
Ora 13:00 | FC-Astoria Walldorf | - | FC 08 Homburg | 0: 3 (0: 1) | |
Ora 13:00 | SV 07 Elversberg | - | VfB Stuttgart II | 0: 1 (0: 1) | |
Ora 13:00 | 1. FC Saarbrücken | - | Eintracht Stadtallendorf | 1: 0 (1: 0) | |
Germania> Regionalliga Bayern 2018/2019 | Regionalliga Bayern 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | VfR Garching | - | Wacker Burghausen | 3: 1 (1: 1) | |
Ora 13:00 | FC Augsburg II | - | 1. FC Schweinfurt 05 | 1: 1 (1: 1) | |
Germania> Bayernliga Nord 2018/2019 | Bayernliga Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | SV Seligenporten | - | TSV Aubstadt | 2: 2 (1: 1) | |
Ora 13:00 | SpVgg Ansbach | - | 1. FC Sand | 2: 2 (0: 1) | |
Ora 14:00 | ASV Neumarkt | - | Würzburger FV | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 14:00 | SpVgg Jahn Forchheim | - | ASV Vach | 0: 4 (0: 2) | |
Ora 15:00 | Würzburger Kickers II | - | DJK Gebenbach | 2: 5 (2: 2) | |
Ora 15:00 | TSV Großbardorf | - | DJK Bamberg | 1: 3 (0: 2) | |
Ora 15:00 | TSV Abtswind | - | SpVgg Bayern Hof | 3: 1 (1: 1) | |
Germania> Bayernliga Süd 2018/2019 | Bayernliga Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | TSV 1865 Dachau | - | TSV Kottern-St. Mang | 1: 1 (1: 1) | |
Ora 13:00 | TSV 1860 München II | - | SV Pullach | 1: 2 (1: 0) | |
Ora 14:00 | DJK Vilzing | - | FC Unterföhring | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 14:00 | TuS Holzkirchen | - | Jahn Regensburg II | 1: 2 (0: 2) | |
Ora 15:00 | SV Kirchanschöring | - | TSV Schwaben Augsburg | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 16:00 | TSV 1896 Rain am Lech | - | SpVgg Hankofen-Hailing | 2: 2 (0: 0) | |
Ora 16:00 | TSV Noerdlingen | - | Turkgucu-Ataspor München | 0: 2 (0: 1) | |
Germania> Hessenliga 2018/2019 | Hessenliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | SC Waldgirmes | - | Huenfeld SV | 3: 1 (1: 1) | |
Ora 14:00 | Orașul baroc SG Fulda-Lehnerz | - | FSC Lohfelden | 3: 2 (2: 1) | |
Ora 14:00 | Viktoria Griesheim | - | KSV Baunatal | 1: 2 (1: 1) | |
Ora 14:00 | SV Buchonia Flieden | - | FC Ederbergland | 1: 2 (0: 1) | |
15:30 | SpVgg Neu-Isenburg | - | Hessen Kassel | 0: 2 (0: 1) | |
Germania> Oberliga Niedersachsen 2018/2019 | Oberliga Niedersachsen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | TB Uphusen | - | MTV Gifhorn | 3: 1 (1: 0) | |
Germania> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 | Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | SSV Reutlingen | - | TSV Ilshofen | 1: 1 (0: 1) | |
Ora 13:00 | Stuttgart Kickers | - | FC Nöttingen | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 13:00 | Normannia Gmuend | - | Goeppinger SV | 0: 1 (0: 1) | |
14:30 | TSG Backnang | - | FC 08 Villingen | 1: 1 (1: 0) | |
14:30 | SV Linx | - | SV Spielberg | 2: 1 (1: 0) | |
Ora 16:00 | FC Germania Friedrichstal | - | Bahlinger SC | 0: 7 (0: 5) | |
Germania> Oberliga Hamburg 2018/2019 | Oberliga Hamburg 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | TuS Dassendorf | - | TSV Sasel | 1: 2 (1: 1) | |
Ora 13:00 | Meiendorfer SV | - | TuS Osdorf | 2: 2 (1: 2) | |
Germania> Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 | Oberliga NOFV-Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Hansa Rostock II | - | SV Altlüdersdorf | 3: 0 (2: 0) | |
Germania> Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 | Oberliga NOFV-Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | VfB 1921 Krieschow | - | BSG Wismut Gera | 0: 1 (0: 1) | |
Ora 13:00 | Askania Bernburg | - | Ludwigsfelder FC | 2: 1 (0: 1) | |
Germania> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | TSG Pfeddersheim | - | TuS Mechtersheim | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 14:00 | TSV Emmelshausen | - | Hassia Bingen | 3: 1 (2: 0) | |
14:30 | TSV Schott Mainz | - | Eintracht Trier | 2: 2 (1: 1) | |
14:30 | FV 07 Diefflen | - | TuS Koblenz | 0: 4 (0: 1) | |
14:30 | 1. FC Kaiserslautern II | - | SV Röchling Völklingen | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | FSV Jägersburg | - | FC Karbach | 0: 0 (0: 0) | |
Germania> Oberliga Westfalen 2018/2019 | Oberliga Westfalen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Westfalia Herne | - | FC Schalke 04 II | 1: 4 (1: 2) | |
Germania> Liga Schleswig-Holstein 2018/2019 | Liga Schleswig-Holstein 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
TSV Schilksee | - | NTSV Strand 08 | anulat. | ||
Ora 13:00 | VfB Lübeck II | - | Heider SV | 2: 3 (0: 2) | |
Ora 13:00 | SV Eutin 08 | - | TSB Flensburg | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 13:00 | Corpul TSV | - | Participare Flensburg 08 II | 3: 2 (2: 0) | |
Germania> Bundesliga Tineretului Nord / Nord-Est 2018/2019 | Bundesliga de tineret Nord / Nordost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Niendorfer TSV | - | Dynamo Dresda | 0: 2 (0: 0) | |
12:00 | Hanovra 96 | - | Werder Bremen | 1: 3 (1: 0) | |
12:00 | 1. FC Magdeburg | - | Hamburger SV | 0: 3 (0: 3) | |
Ora 13:00 | FC Carl Zeiss Jena | - | 1. FC Union Berlin | 0: 0 (0: 0) | |
Germania> Bundesliga de tineret Vest 2018/2019 | Youth Bundesliga West 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Borussia Dortmund | - | Fortuna Dusseldorf | 2: 1 (2: 1) | |
10:00 | Bor. Mönchengladbach | - | Bayer Leverkusen | 1: 2 (1: 1) | |
Ora 15:00 | 1. FC Köln | - | Prusia Munster | 2: 1 (0: 1) | |
Germania> Bundesliga Tinerilor Sud / Sud-Vest 2018/2019 | Bundesliga Tineretului Sud / Sud-Vest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1899 Hoffenheim | - | Bayern Munchen | 0: 5 (0: 2) | |
10:00 | Sc freiburg | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | FC Ingolstadt 04 | - | 1. FSV Mainz 05 | 2: 0 (1: 0) | |
10:00 | VfB Stuttgart | - | Stuttgart Kickers | 1: 0 (0: 0) | |
12:00 | 1. FC Nürnberg | - | FC Augsburg | 3: 5 (2: 2) | |
Germania> Bundesliga Tineret B Nord / Nordost 2018/2019 | Youth B Bundesliga Nord / Nordost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | RB Leipzig | - | FC St. Pauli | 1: 0 (0: 0) | |
10:00 | Energy Cottbus | - | VfL Wolfsburg | 0: 4 (0: 2) | |
11:00 | 1. FC Union Berlin | - | Hanovra 96 | 1: 3 (0: 1) | |
12:00 | Dynamo Dresda | - | TeBe Berlin | 2: 1 (2: 0) | |
12:00 | Hamburger SV | - | Hertha BSC | 1: 3 (0: 2) | |
Germania> Bundesliga Tineret B Vest 2018/2019 | Youth B Bundesliga West 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | MSV Duisburg | - | Mâncare roșie și albă | 1: 0 (0: 0) | |
12:00 | FC Hennef 05 | - | Arminia Bielefeld | 3: 2 (1: 1) | |
12:00 | Prusia Munster | - | 1. FC Köln | 0: 2 (0: 1) | |
Germania> Bundesliga Tineret B Sud / Sud-Vest 2018/2019 | Youth B Bundesliga Sud / Sud-Vest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Karlsruher SC | - | 1. FC Nürnberg | 2: 3 (2: 0) | |
10:00 | 1. FC Heidenheim 1846 | - | 1. FSV Mainz 05 | 2: 2 (1: 0) | |
10:00 | FC Augsburg | - | 1899 Hoffenheim | 1: 2 (0: 1) | |
10:00 | Bayern Munchen | - | SV Wehen Wiesbaden | 3: 1 (1: 0) | |
12:00 | Eintracht Frankfurt | - | SSV Ulm 1846 | 7: 0 (4: 0) | |
Guatemala> Liga Națională 2018/2019 Apertura | Liga Națională 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Siquinalá FC | - | Deportivo Petapa | 2: 2 (0: 2) | |
Honduras> Liga Națională 2018/2019 Apertura | Liga Națională 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Maraton | - | Olympia | 1: 1 | |
Ungaria> NB I 2018/2019 | NB I 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Kisvárda FC | - | Ferencváros TC | 0: 2 (0: 0) | |
18:30 | Progres în Szombathely | - | Puskás FC | 2: 1 (0: 0) | |
18:30 | MTK Budapesta | - | Diósgyőr VTK | 1: 0 (0: 0) | |
Indonezia> Liga 1 2018 | Liga 1 2018>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Sriwijaya FC | - | Madura United FC | 1: 2 (0: 0) | |
12:30 | Arema Cronus FC | - | Pusamania Borneo | 2: 2 (0: 0) | |
12:30 | PS-STRIP | - | Persipura Jayapura | 1: 0 (1: 0) | |
Irlanda> FAI Cup 2018> 1. Runda | Cupa FAI 2018> 1. Runda' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Orașul Skerries | - | Waterford FC | 1: 4 (0: 2) | |
Ora 15:00 | Dublin Bus FC | - | CIE Ranch | 0: 1 (0: 0) | |
ora cinci | Blarney United | - | Derry City | 2:12 (0: 7) | |
ora cinci | Orașul Universității Maynooth | - | Leeds | 2: 0 (0: 0) | |
Ora 18:00 | Newmarket Celtic | - | Cabinteely FC | 1: 2 (0: 0) | |
Ora 18:00 | North End United | - | Galway United | 0: 4 (0: 4) | |
19:45 | Sligo Rovers | - | Orașul Longford | 0: 1 (0: 0) | |
Israel> Toto Cup Al 2018/2019> Grupa A | Toto Cup Al 2018/2019> Grupa A' border = '0' /> | ||||
18:30 | Hapoel Hadera FC | - | Ironi kiryat shmona | 0: 2 | |
Israel> Cupa Toto Începând cu 2018/2019> Grupa B | Toto Cup Al 2018/2019> Grupa B' border = '0' /> | ||||
18:30 | Bnei Yehuda Tel Aviv | - | FC Ashdod | 3: 3 | |
Italia> Coppa Italia 2018/2019> 3. Runda | Coppa Italia 2018/2019> 3. Runda' border = '0' /> | ||||
19:00 | Udinese Calcio | - | Fotbal Benevento | 1: 2 (1: 0, 1: 1) aet | |
20:15 | Genova CFC | - | SUA Lecce | 4: 0 (4: 0) | |
Japonia> Liga J1 2018 | J1 League 2018>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Consadole Sapporo | - | Cherry Osaka | 1: 1 (1: 1) | |
10:00 | Nagoya Grampus | - | Kashima Antlers | 4: 2 (1: 0) | |
10:00 | Shimizu S-Pulse | - | Kawasaki Frontale | 1: 2 (1: 1) | |
11:00 | Kashiwa Reysol | - | Vegalta Sendai | 0: 2 (0: 0) | |
11:00 | Sagan Tosu | - | Diamante roșii Urawa | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Sanfrecce Hiroshima | - | V-Varen Nagasaki | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Shonan Bellmare | - | Yokohama F. Marinos | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Vissel Kobe | - | Glee Iwata | 2: 1 (1: 0) | |
Japonia> Liga J2 2018 | J2 League 2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Montedio Yamagata | - | Tokyo Verdy | 2: 1 (1: 0) | |
10:00 | FC Gifu | - | Kyoto Sanga FC | 2: 3 (1: 0) | |
10:00 | Kamatamare Sanuki | - | Matsumoto Yamaga | 0: 1 (0: 1) | |
10:00 | Viespea Fukuoka | - | Mitul HollyHock | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Albirex Niigata | - | Tochigi SC | 0: 3 (0: 1) | |
11:00 | Ramuri din Kanazawa | - | Ventforet Kofu | 1: 2 (1: 2) | |
11:00 | Roasso Kumamoto | - | Yokohama FC | 3: 5 (1: 2) | |
11:00 | Oita Trinita | - | Fazan Okayama | 4: 1 (0: 0) | |
Kazahstan> Premier Liga 2018 | Premier Liga 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Tobyl kostanay | - | Zhetysu Taldykorgan | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 16:00 | FK Aktobe | - | Caesar Kyzylorda | 3: 1 (0: 0) | |
Lituania> A Lyga 2018 | A Lyga 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FK Palanga | - | FK Atlanta | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Kaunas Žalgiris | - | FC Stumbras | 0: 2 (0: 0) | |
Luxemburg> Divizia Națională 2018/2019 | Divizia Națională 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Uniunea Titus Pétange | - | SUA Hostert | 2: 1 | |
Mexic> Prima divizie 2018/2019 Deschidere | Prima divizie 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Puebla FC | - | CD Veracruz | 1: 2 (0: 0) | |
03:00 | Monarcas Morelia | - | Club Necaxa | 2: 1 (1: 0) | |
Ora 23:00 | Lupii BUAP | - | Atlas Guadalajara | 0: 0 (0: 0) | |
Mexic> Liga de promovare (2004-2020) 2018/2019 Apertura | Promotion League (2004-2020) 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Minerii Zacatecas | - | FC Juárez | 1: 1 (0: 0) | |
02:00 | Atletic San Luis | - | Athletic Zacatepec | 0: 0 (0: 0) | |
03:00 | Venados FC | - | Club Celaya | 1: 1 (0: 1) | |
Mexic> Feminin Liga MX Femenil 2018/2019 Apertura | Feminin Liga MX Femenil 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Pumas UNAM | - | Lupii BUAP | 1: 0 (1: 0) | |
Mexic> U20 Basic Forces 2018/2019 Deschidere | U20 Basic Forces 2018/2019 Deschidere>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Lupii BUAP | - | Atlas Guadalajara | 1: 3 (1: 2) | |
15:45 | Club Leon | - | Cocoși albi | 0: 1 (0: 0) | |
ora cinci | CF America | - | CF Monterrey | 1: 0 (1: 0) | |
17:15 | UANL Tigres | - | Deportivo Toluca | 1: 0 (0: 0) | |
Mexic> U17 Basic Forces 2018/2019 Deschidere | U17 Basic Forces 2018/2019 Deschidere>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Club Leon | - | Cocoși albi | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | UANL Tigres | - | Deportivo Toluca | 2: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | CF America | - | CF Monterrey | 2: 3 (1: 1) | |
Ora 18:00 | Lupii BUAP | - | Atlas Guadalajara | 0: 2 (0: 0) | |
Mexic> U15 Basic Forces 2018/2019 Deschidere | U15 Basic Forces 2018/2019 Deschidere>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Crucea Albastră | - | Lupii BUAP | 4: 0 (2: 0) | |
Ora 15:00 | UANL Tigres | - | Club Necaxa | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Monarcas Morelia | - | Cocoși albi | 2: 1 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Atlas Guadalajara | - | CF Monterrey | 3: 4 (2: 2) | |
Ora 16:00 | Deportivo Toluca | - | CF America | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 16:00 | CF Pachuca | - | Pumas UNAM | 3: 1 (1: 0) | |
Ora 18:00 | Club Tijuana | - | CD Veracruz | 4: 1 (3: 0) | |
Ora 18:00 | Club Leon | - | Santos Laguna | 1: 0 (1: 0) | |
Moldova > Divizia Nationala 2018 | Divizia Nationala 2018 > ' /> | ||||
Ora 16:00 | Dinamo Auto | - | FC Zaria | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 18:00 | FC Zimbru | - | FC Sfîntul Gheorghe | 2: 1 (0: 0) | |
Ora 18:00 | CS Petrocub | - | FC Milsami | 1: 1 (1: 0) | |
Muntenegru> 1. CFL 2018/2019 | 1. CFL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | FK Rudar Pljevlja | - | FK Zeta | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | FK Lovćen | - | FK Sutjeska | 1: 1 (1: 0) | |
16:30 | Iskra Danilovgrad | - | OFK Titograd | 0: 1 (0: 0) | |
ora cinci | OFK Petrovac | - | FK Grbalj Radanovići | 0: 1 (0: 0) | |
Olanda> Eredivisie 2018/2019 | Eredivisie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Willem II | - | VVV Venlo | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | AFC Ajax | - | Heracles Almelo | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | PSV Eindhoven | - | FC Utrecht | 4: 0 (1: 0) | |
19:45 | SBV Excelsior | - | Fortune sittard | 1: 1 (1: 0) | |
Macedonia de Nord> 1. MFL 2018/2019 | 1. MFL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | FK Rabotnicki | - | FK Renova | 3: 4 (1: 2) | |
Ora 16:00 | KF Shkëndija 79 | - | Vardar Skopje | 2: 2 (0: 1) | |
Irlanda de Nord> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Ards FC | - | Glentoran Belfast | 0: 2 (0: 2) | |
Ora 15:00 | Crusaders FC | - | Ballymena United | 2: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Cliftonville FC | - | Coleraine FC | 1: 2 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Orașul Warrenpoint | - | Glenavon FC | 2: 4 (1: 3) | |
Norvegia> Departamentul 2 Divizie 1 2018 | 2. Divizia Avdeling 1 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Hønefoss BK | - | Înalt IF | 0: 3 (0: 0) | |
Ora 15:00 | FK Mjølner | - | Asker SK | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Bærum SK | - | Fotbalul Elverum | 1: 2 (1: 0) | |
Norvegia> Departamentul 2 Divizie 2 2018 | 2. Divizia Avdeling 2 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | SK Vard | - | IL Hødd | 1: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | IL Stjørdals-Blink | - | FK Arendal | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Kjelsås Fotbal | - | Flekkerøy IL | 2: 0 (0: 0) | |
Ora 16:00 | Nardo FK | - | Fotbal Skeid | 1: 0 (0: 0) | |
Norvegia> Femei Toppserien 2018 | Women Top Series 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Vålerenga IF | - | IL Sandviken | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 14:00 | Klepp IL | - | Stabæk FK | 2: 0 (2: 0) | |
Ora 14:00 | Røa IL | - | Kolbotn IL | 1: 2 (0: 2) | |
Ora 15:00 | SK Trondheims-Ørn | - | Lyn Oslo | 1: 1 (0: 1) | |
Paraguay> Prima divizie 2018 Clausura | Prima divizie 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Clubul Național | - | Deportivo Santani | 3: 1 (1: 0) | |
Peru> Prima Divizie 2018 Apertura | First Division 2018 Apertura>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Sport binational | - | Sport Rosario | 3: 1 (1: 1) | |
9:00 | Universitate tehnica | - | Comercianți uniți | 2: 1 (1: 0) | |
21:30 | Ayacucho FC | - | Sporting Cristal | 0: 1 (0: 0) | |
23:30 | Sport Huancayo | - | Sport Boys | 0: 0 (0: 0) | |
Polonia> Ekstraklasa 2018/2019 | Ekstraklasa 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Pogon Szczecin | - | KS Cracovia | 1: 1 (1: 0) | |
19:30 | Arka Gdynia | - | Gornik Zabrze | 1: 1 (0: 1) | |
Polonia> I League 2018/2019 | I Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Bytovia Bytów | - | FKS Stal Mielec | 1: 2 (0: 1) | |
Ora 16:00 | ŁKS Łódź | - | OKS Stomil Olsztyn | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 16:00 | Wigry Suwałki | - | Chrobry Głogów | 0: 1 (0: 1) | |
16:45 | GKS Jastrzębie | - | Chojniczanka Chojnice | 0: 0 (0: 0) | |
ora cinci | Podbeskidzie Bielsko-Biała | - | Tăbăcaria din Cracovia | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 18:00 | Pădurea Niepołomice | - | Warta Poznań | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 18:00 | GKS Tychy '71 | - | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 2: 1 (2: 1) | |
18:10 | Sandecja Nowy Sącz | - | Gks katowice | 1: 0 (0: 0) | |
Portugalia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Vitoria Setúbal | - | CD Birds | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | CD Tondela | - | Belenenii | 0: 1 (0: 0) | |
9:00 | FC Porto | - | GD Chaves | 5: 0 (3: 0) | |
Portugalia> Liga a II-a 2018/2019 | Liga a doua 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:15 | GD Estoril | - | FC Porto B | 4: 0 (2: 0) | |
ora cinci | SC Farense | - | FC Famalicão | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 18:00 | SL Benfica B | - | Leixões SC | 2: 1 (0: 0) | |
Ora 18:00 | UD Oliveirense | - | Academic din Coimbra | 1: 1 (0: 1) | |
Qatar> Qatar Stars League 2018/2019 | Qatar Stars League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Al Gharafa | - | Al Sailiya | 2: 1 (1: 0) | |
17:40 | Al Duhail SC | - | Al Khor SC | 6: 0 (2: 0) | |
Romania > Liga 1 2018/2019 | Liga 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 16:00 | Concordia Chiajna | - | FC Hermannstadt | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | Sepsis OSK | - | FC Politehnica Iași | 3: 0 (1: 0) | |
Rusia> Premier League 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Enisey Krasnoyarsk | - | CSKA Moscova | 1: 1 (0: 0) | |
ora cinci | Spartak Moskva | - | Anzhi Makhachkala | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | FK Rostov | - | Krylia Sovetov | 0: 1 (0: 1) | |
Scoția> Premiership 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Inima lui Midlothian | - | Celtic FC | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Dundee FC | - | Aberdeen FC | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Livingston FC | - | Kilmarnock FC | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Motherwell FC | - | Hamilton Academical | 0: 1 (0: 0) | |
Scoția> Campionatul 2018/2019 | Campionatul 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Alloa Athletic | - | Greenock Morton FC | 0: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Dunfermline Athletic | - | Ross County FC | 1: 3 (1: 2) | |
Ora 15:00 | CT Inverness | - | Ayr United | 0: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Partick Thistle | - | Falkirk FC | 2: 1 (2: 0) | |
Ora 15:00 | Regina Sudului | - | Dundee United | 1: 2 (0: 2) | |
Scoția> League One 2018/2019 | League One 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Airdrieonians FC | - | Montrose FC | 0: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Arbroath FC | - | Stranraer FC | 3: 1 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Brechin City FC | - | East Fife FC | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Dumbarton FC | - | Forfar Athletic | 0: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Raith Rovers | - | Stenhousemuir FC | 2: 0 (1: 0) | |
Scoția> Liga a doua 2018/2019 | Liga a doua 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 15:00 | Albion Rovers | - | Peterhead FC | 0: 4 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Cowdenbeath FC | - | Annan Athletic | 1: 2 (1: 1) | |
Ora 15:00 | Elgin City | - | Edinburgh City FC | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | Queen’s Park FC | - | Berwick Rangers | 1: 0 (1: 0) | |
Ora 15:00 | Stirling Albion FC | - | Clyde FC | 0: 3 (0: 2) | |
Serbia> Super League 2018/2019 | Super League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | Proleter Novi Sad | - | FK Napredak | 1: 1 (1: 0) | |
19:00 | Dinamo Vranje | - | Mladost Lucani | 1: 3 (0: 1) | |
19:00 | FC Rad Belgrad | - | Muncitor Surdulica | 3: 1 (2: 1) | |
19:00 | FC Macva Sabac | - | Voivodina | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | OFK Bačka | - | FC Cukaricki-Stankom | 1: 1 (0: 0) | |
Singapore> Premier League 2018 | Premier League 2018>' border = '0' /> | ||||
13:15 | Brunei DPMM FC | - | Geylang International | 2: 2 (2: 2) | |
Slovacia> Super Liga 2018/2019 | Super League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | DAC Dunajská Streda | - | MFK Ružomberok | 2: 2 (1: 1) | |
Ora 18:00 | FK Senica | - | Železiarne Podbrezová | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 18:00 | Spartak Trnava | - | MFK Zemplin Michalovce | 3: 0 (1: 0) | |
Ora 18:00 | ŠKF Sereď | - | Zlaté Moravce | 2: 0 (1: 0) | |
Slovenia> PrvaLiga 2018/2019 | PrvaLiga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | NK Krško | - | NK Celje | 1: 1 (1: 0) | |
Coreea de Sud> K League 1 2018 | K League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Jeonbuk FC | - | Gangwon FC | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | Jeju United | - | Pohang Steelers | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Daegu FC | - | Incheon United | 2: 1 (1: 0) | |
Coreea de Sud> K League 2 2018 | K League 2 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Seul E-Land FC | - | Busan IPark | 0: 5 (0: 2) | |
11:00 | FC Anyang | - | Daejeon Citizen | 0: 1 (0: 0) | |
Suedia> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
ora cinci | Örebro SK | - | IF Brommapojkarna | 0: 1 (0: 0) | |
Suedia> Superettan 2018 | Superettan 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 13:00 | Halmstads BK | - | Gefle IF | 1: 2 (0: 1) | |
Ora 15:00 | IK Brage | - | Östers IF | 0: 4 (0: 1) | |
Ora 15:00 | Varbergs Bois | - | AFC Eskilstuna | 1: 1 (0: 1) | |
Suedia> Femei Damallsvenskan 2018 | Women Damallsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
IFK Kalmar | - | Vittsjö GIK | 0: 3 (0: 2) | ||
Ora 14:00 | Växjö DFF | - | Linköpings FC | 1: 0 (1: 0) | |
Elveția> Super League 2018/2019 | Super League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 18:00 | FC Lugano | - | Grasshopper Club Zurich | 2: 2 (1: 0) | |
Ora 18:00 | Neuchâtel Xamax FCS | - | FC Thun | 1: 5 (1: 3) | |
Elveția> Challenge League 2018/2019 | Challenge League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FC Wil 1900 | - | FC Aarau | 2: 0 (1: 0) | |
ora cinci | FC Winterthur | - | SC Kriens | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 18:00 | FC Lausanne-Sport | - | FC Rapperswil-Jona | 1: 0 (0: 0) | |
Elveția> Liga de promovare 2018/2019 | Promotion League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | FC Basel II | - | FC Breitenrain Berna | 2: 1 (0: 1) | |
Ora 14:00 | FC Sion II | - | FC Bavois | 2: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | FC Köniz | - | Stadionul Nyonnais | 1: 1 (0: 0) | |
Ora 15:00 | FC La Chaux-de-Fonds | - | SC YF / Juventus Zurich | 1: 0 (0: 0) | |
Ora 15:00 | FC Zurich II | - | Yverdon-Sport FC | 0: 2 (0: 1) | |
15:30 | SC Brühl | - | SC Cham | 4: 2 (2: 1) | |
16:30 | FC Wohlen | - | Stadionul Lausanne-Ouchy | 3: 5 (0: 3) | |
Elveția> Elveția 1.Liga Grupa 1 2018/2019 | Swiss 1.Liga Group 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Martigny Sports | - | FC Fribourg | 1: 0 (1: 0) | |
16:30 | Vevey United | - | FC Naters | 4: 0 (1: 0) | |
ora cinci | FC Meyrin | - | FC Thun II | 2: 1 (1: 1) | |
ora cinci | FC Bulle | - | FC Lancy | 2: 3 (1: 1) | |
ora cinci | BSC Young Boys II | - | FC Echallens | 4: 2 (1: 1) | |
18:30 | Etoile Carouge FC | - | FC Azzurri 90 LS | 3: 0 (2: 0) | |
Elveția> Elveția 1. Liga Grupa 2 2018/2019 | Swiss 1. Liga Group 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | FC Black Stars Basel | - | FC Bassecourt | 3: 0 | |
Ora 15:00 | BSC Old Boys | - | SR Delémont | 1: 2 | |
Ora 15:00 | FC Solothurn | - | Grasshopper Club Zurich II | 1: 1 | |
Ora 15:00 | Mutați 94 | - | SC Zofingen | 2: 1 | |
Ora 16:00 | SC Buochs | - | FC Schötz | 1: 2 | |
Elveția> Elveția 1.Liga Grupa 3 2018/2019 | Swiss 1.Liga Group 3 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | FC St. Gallen II | - | FC Mendrisio | 2: 1 | |
Ora 15:00 | FC Baden | - | FC Thalwil | 2: 1 | |
Ora 15:00 | SV Höngg | - | UPS Eschen / Mauren | 1: 3 | |
Ora 16:00 | FC Gossau | - | FC Red Star Zürich | 0: 2 | |
ora cinci | FC Tuggen | - | FC Linth 04 | 3: 3 | |
Turcia> SüperLig 2018/2019 | SuperLig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Caykur Rizespor | - | Kasimpasa SK | 2: 3 (1: 0) | |
17:30 | Sivasspor | - | Alanyaspor | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | Fenerbahce | - | Bursaspor | 2: 1 (2: 1) | |
Turcia> 1. Lig 2018/2019 | 1. Lig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Boluspor | - | Osmanlispor FK | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Adanaspor | - | Elazigspor | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | Altay Izmir | - | Umraniyespor | 1: 0 (0: 0) | |
Ucraina> Premyer Liga 2018/2019 | Premyer Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Șahtior Donețk | - | Vorskla Poltava | 4: 1 (0: 1) | |
Uruguay> Prima divizie 2018 Clausura | Prima divizie 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
19:00 | CA Cerro | - | Naţional | 1: 2 (1: 0) | |
19:00 | Curse | - | Cuplu | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Montevideo Wanderers | - | Atena | 2: 2 (2: 2) | |
SUA> Campionatul USL 2018 | Campionatul USL 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | New York RB II | - | Louisville City FC | 4: 6 (2: 2) | |
01:30 | Nashville SC | - | Ottawa Fury | 2: 0 (1: 0) | |
SUA> Liga Națională de Fotbal Feminin Feminin 2018 | |||||
01:00 | Chicago Red Stars | - | NC Curaj | 1: 1 (0: 1) | |
20:30 | Utah Royals FC | - | Regatul Seattle | 0: 1 (0: 0) | |
Uzbekistan> Super League 2018 | Super League 2018>' border = '0' /> | ||||
Ora 14:00 | Sogdiana Jizzakh | - | FC AGMK | 1: 3 (0: 1) | |
Ora 16:00 | Lokomotiv Tașkent | - | Neftchi Farg'ona | 1: 1 (1: 0) | |
Ora 16:00 | Nasaf Karshi | - | Bunyodkor PFK | 1: 4 (0: 1) | |
Venezuela> Prima divizie 2018 Clausura | Prima divizie 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:30 | Studenți din Caracas | - | Atletica Venezuela | 1: 1 (1: 1) | |
22:00 | Carabobo FC | - | Zamora FC | 0: 2 (0: 1) | |
22:45 | FC portugheză | - | Deportivo Anzoátegui | 1: 1 (1: 1) | |
Ora 23:00 | Monagas | - | Zulia FC | 1: 0 (0: 0) |