KAA Gent 03/08/2021 KV Ostend
KAA Gent 19:45 Ceas KV Ostend
27.02.2020 22:02

Sloppy Wolves avansează în timp ce Havertz îl conduce pe Leverkusen

Lupii au trecut joi până în optimile de finală din Europa League joi, în ciuda unei afișări bâlbâite în Spania, în timp ce Roma a trecut și Bayer Leverkusen a eliminat fostul campion european Porto, într-un stil impresionant ... Mai mult ' 07.11.2019 21:19

Man Utd ușor în ultimii 32, Celtic în jos Lazio pentru a progresa

Adolescentul Mason Greenwood a marcat în timp ce Manchester United a intrat în Europa League în ultimii 32, cu o victorie cu 3-0 asupra Partizanului Belgrad la Old Trafford joi, în timp ce Celtic a uimit Lazio cu un gol final la Roma pentru a progresa ... Mai mult ' 22.02.2017 17:48

Pochettino știe din start dacă Spurs se va lupta

Managerul lui Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, a insistat că îi ia mai puțin de un minut de la start pentru a ști dacă echipa sa se va lupta într-un meci ... Mai mult ' 08.03.2016 22:44

Schuerrle îl concediază pe Wolfsburg în sferturile Ligii Campionilor

Andre Schuerrle l-a concediat pe Wolfsburg în sferturile de finală ale Ligii Campionilor pentru prima dată, pentru a sigila victoria de marți cu 1-0 și o victorie globală cu 4-2 asupra lui Gent ... Mai mult ' 07.03.2016 21:49

Draxler, rănit de Wolfsburg, în cursa pentru a-l înfrunta pe Gent

Wolfsburg așteaptă starea de bine a mijlocașului german marcant Julian Draxler pentru marți în Liga Campionilor de marți din 16, confruntarea din turul secund acasă la Gent .... Mai mult ' 16.02.2016 18:28

Slideshow de KAA Gent
Clasa I A 24. Rotund 02/07/2021 H AS Eupen AS Eupen 2: 2 (2: 1)
ceașcă Optimi 02/11/2021 H Sporting Charleroi Sporting Charleroi 3: 1 (0: 1)
Clasa I A 26. Runda 15.02.2021 H Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron 4: 0 (1: 0)
Clasa I A 27. Runda 19.02.2021 LA KV Mechelen KV Mechelen 1: 1 (1: 1)
ceașcă Sferturi de finala 03/03/2021 LA AS Eupen AS Eupen 0: 1 (0: 0)