Revoluția New England

New England Revolution, echipa din SUA

11.30.2020 04:39

Revoluția îl elimină pe Orlando, cu 10 bărbați, în fața echipei în semifinala MLS

Înfrângerea lui Gustavo Bou și o penalizare a portarului Matt Turner de la fosta stea a lui Manchester United Nani au declanșat Revoluția New England către o victorie cu 3-1 asupra celor 10 jucători Orlando City în sferturile de finală ale Ligii Majore de fotbal de duminică .... Mai mult ' 25.11.2020 08:09

Seattle Sounders rulează, Nashville, New England, supărări record

Campionul în exercițiu Seattle Sounders și-a continuat marșul impresionant printr-un alt post-sezon marți, în timp ce Nashville SC și New England Revolution au obținut supărări într-o pereche de ciocniri din playoff-ul Conferinței de Est ... Mai mult ' 21.07.2020 23:32

Toronto, New England avansează la runda eliminatorie MLS

Alex Bono a făcut cinci salvări pentru închidere, în timp ce Toronto FC a ajuns în runda eliminatorie a turneului MLS is Back, cu o remiză 0-0 împotriva Revoluției New England marți .... Mai mult ' 01.03.2020 05:37

Henry a scăpat de marcaj în timp ce Impact câștigă deschiderea MLS

Cariera managerială a Ligii Majore a lui Thierry Henry a început cu un câștig, Montreal Impact a venit din spate pentru a învinge New England Revolution 2-1 în deschiderea sezonului sâmbătă .... Mai mult ' 19.10.2019 21:19

Atlanta, campioana în exercițiu, avansează în playoff-urile MLS

Franco Escobar a marcat sâmbătă în minutul 70, iar campioana în exercițiu Atlanta United a învins Revoluția New England cu 1-0 în prima rundă a playoff-ului Major League Soccer .... Mai mult ' 30.30.2019 04:29

New England, Real Salt Lake sigilează dane la MLS playoff

14/05/2019 23:28

Arena revine la MLS ca antrenor al New England, executiv

09.05.2019 20:45

Friedel a fost demis de Revoluție după spălare

20.08.2018 04:28

Atlanta lui Martinez se potrivește cu recordul scorului MLS într-un singur sezon

10.11.2017 10:17

Friedel a fost numit antrenor al Revoluției

12.05.2016 21:30

Kamara a trimis în Noua Anglie după dispută, critici

18.04.2016 01:56

Kaka lovește devreme în timp ce Orlando joacă New England la egalitate controversată

27.03.2016 00:48

NY City a avut loc la tragere la sorți de New England de 10 bărbați

Slideshow of New England Revolution
MLS 6. Rotund 08.08.2020 LA Philadelphia Union Philadelphia Union 0: 2 (0: 1)
MLS Runda de joc 20.11.2020 H CF Montreal CF Montreal 2: 1 (1: 0)
MLS 1. Rotund 25.11.2020 LA Philadelphia Union Philadelphia Union 2: 0 (2: 0)
MLS Semifinale de conferință 29.11.2020 LA Orlando City Orlando City 3: 1 (2: 1)
MLS Finalele conferinței 06/12/2020 LA Columbus Crew Columbus Crew 0: 1 (0: 0)