Spania [Femei] 23.02.2021 Polonia
Spania [Femei] 3: 0 Polonia
09.03.2020 04:43

Golul Ertz ridică femeile americane la victoria cu 1-0 asupra Spaniei

Julie Ertz s-a îndreptat duminică în minutul 87 într-un gol final pentru a ridica campioana Cupei Mondiale Statele Unite la o victorie cu 1-0 asupra Spaniei feisty în turneul amical de fotbal feminin SheBelieves .... Mai mult ' 24.06.2019 20:09

Rapinoe concedie SUA în sferturile Cupei Mondiale se confruntă cu Franța

Statele Unite se vor confrunta cu Franța în sferturile de finală ale Cupei Mondiale feminine după ce două penalty-uri Megan Rapinoe le-au stors în fața Spaniei cu 2-1, luni ... Mai mult ' 23.06.2019 02:30

Alex Morgan: Chipul de luptă al echipei SUA

Pe și pe terenul de fotbal, Alex Morgan preferă să atace .... Mai mult ' 17.06.2019 23:20

Norvegia se alătură Chinei, Spaniei în Cupa Mondială de finală 16, Franța și Germania grupuri de top

Norvegia a trecut luni în finalele de finală ale Cupei Mondiale feminine alături de China și Spania, după ce a învins Coreea de Sud cu 2-1, în timp ce Franța și Germania și-au învingut grupele cu victorii asupra Nigeriei și Africii de Sud .... Mai mult ' 06.12.2019 20:03

Germania este pe cale să evite SUA după victoria strânsă a Spaniei

Germania a eliminat absența jucătorului star rănit, Dzsenifer Marozsan, pentru a învinge miercuri 1-0 Spania și pentru a prelua controlul asupra grupei B în Cupa Mondială feminină, asigurându-se practic că vor pierde Statele Unite în ultimii 16 ani ... Mai mult ' 11.06.2019 12:06

Cupa Mondială s-ar putea termina pentru „de neînlocuit” starul german Marozsan

09.06.2019 00:36

Germania și Spania deschid Cupa Mondială cu victorii tensionate în timpul croazierei în Norvegia

08.06.2019 19:59

Penalitățile Hermoso ajută Spania să evite supărarea Africii de Sud

07.06.2019 03:30

Spania este pregătită să urce pe Everest la Cupa Mondială, spune antrenorul Vilda

09.04.2019 22:58