Sporting Kansas City

Sporting Kansas City, echipă din SUA

04.12.2020 05:38

Molino înscrie de două ori când Minnesota îl uimeste pe Kansas City în playoff-urile MLS

Kevin Molino a marcat două goluri pentru al doilea meci consecutiv în post-sezon, în timp ce Minnesota United și-a extins șirul neînvins la 10 drepte, supărând Kansas City cu 3-0 într-un meci din playoff-ul MLS, joi ... Mai mult ' 30.11.2020 20:48

MLS mută confruntarea playoff-ului Kansas City-Minnesota spre joi

Major League Soccer a mutat luni un meci de playoff în sferturi de finală între Sporting Kansas City și Minnesota United de miercuri până joi și a împins înapoi o semifinală ulterioară spre luni viitoare ... Mai mult ' 23.11.2020 07:23

Melia joacă rolul în Kansas City, în cartea MLS Cup, disputa cu Minnesota

Portarul Kansas City, Tim Melia, a oprit trei penalty-uri consecutive la San Jose, în timp ce Sporting a lovit cutremurele cu 3-0 într-o împușcare pentru a avansa în playoff-urile Cupei MLS în urma unui egal cu 3-3 după prelungiri ... Mai mult ' 26.09.2020 20:17

Jocul Colorado-Kansas City a fost depășit de focarul Covid-19: liga

Major League Soccer a amânat sâmbătă meciul lui Sporting Kansas City cu Colorado Rapids după un focar de Covid-19 care a afectat mai mulți indivizi ... Mai mult ' 31.07.2020 04:17

Santos la dublu în timp ce Union ajunge la semifinale MLS

Atacantul brazilian Sergio Santos a marcat de două ori când Philadelphia Union și-a rezervat locul în semifinalele turneului de reluare a Ligii Majore de fotbal joi, cu o victorie cu 3-1 asupra Sporting Kansas City .... Mai mult ' 18.07.2020 06:51

Prezentare de diapozitive la Sporting Kansas City
MLS 5. Rotund 25/10/2020 H Colorado Rapids Colorado Rapids 4: 0 (0: 0)
MLS 5. Rotund 28.10.2020 LA FC Cincinnati FC Cincinnati 1: 0 (0: 0)
MLS 6. Rotund 08.08.2020 LA Real Salt Lake Real Salt Lake 2: 0 (1: 0)
MLS 1. Rotund 22.11.2020 H Cutremurele din San Jose Cutremurele din San Jose 3: 0 (1: 2, 3: 3, 3: 3) pso
MLS Semifinale de conferință 04/12/2020 H Minnesota United FC Minnesota United FC 0: 3 (0: 3)